Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft, Office 2016 Pro

32 64 Bit Microsoft Office 2016 Pro Standart DVD Perakende Kutusu Çoklu Dil

Ben sohbet şimdi
Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

32 64 Bit Microsoft Office 2016 Pro Standart DVD Perakende Kutusu Çoklu Dil

32 64 Bit Microsoft Office 2016 Pro Standard DVD Retail Box Multi Language
32 64 Bit Microsoft Office 2016 Pro Standard DVD Retail Box Multi Language

Büyük resim :  32 64 Bit Microsoft Office 2016 Pro Standart DVD Perakende Kutusu Çoklu Dil En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certificated

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Office Professional Plus 2016 Medya: 32bit 64bit x
Etkinleştirme: Evet sistem: Windows Server 2012
Uygulama: Uluslararası 3.0 Usb dil: İsteğe bağlı
Vurgulamak:

ms office 2016 professional

,

microsoft office 16 professional

Microsoft Office Ürün Ofisi 2016 Profesyonel Plus Orijinal COA Sticker

E-posta ve uyum için yeni özellikler

 • Exchange'de depolanan proje ile ilgili e-postalara ve site posta kutularını kullanarak doğrudan Outlook'tan SharePoint'te saklanan belgelere erişin ve düzenleyin.

 • Outlook İlkesiyle İlgili İpuçları ve Exchange Veri Kaybını Önleme'yi kullanarak yanlışlıkla istenmeyen e-postalara hassas bilgiler içeren e-posta göndermekten kaçının.

 • BT, Grup politikası aracılığıyla Skype Kurumsal toplantılarının kaydını etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve IM sohbetlerini de içeren kaydedilmiş toplantıları SharePoint'e arşivleyebilir.

 • Excel'de sorgu kullanarak e-tabloları hatalar, gizli bilgiler, bozuk bağlantılar ve tutarsızlıklar için tarayın. Elektronik Tablo Karşılaştırma ile elektronik tablolardaki değişikliklerin denetim izini görüntüleyin.


Verileri keşfetmek ve görselleştirmek için yeni olanaklar

 • Çeşitli kaynaklardan gelen büyük hacimli verilerin entegrasyonunu ve manipülasyonunu hızlandırın ve Excel'de Power Pivot native kullanarak hızlı bilgi analizi gerçekleştirin.

 • Verilerinizde gizlenen yeni bilgileri keşfetmek için pivot tablodaki veya pivot grafikteki bir tıklamayla verilerinizin farklı kesimlerini ve görünümlerini keşfedin.

 • Verilerinizi tüm kullanıcılar için son derece etkileşimli bir görselleştirme ve sunum deneyimi ile hayata geçirmek için verileri, grafikleri ve grafikleri tek bir Power View'a derleyin.

İletişim için yeni fırsatlar

 • Bir Skype for Business toplantısında aynı anda birden çok katılımcı videosunu görün.

 • Standartlara dayalı H.264 videosunu kullanarak daha fazla uç noktaya bağlanın.

 • OneNote ile akıcı bir not alma deneyimi kullanın.

 • Daha sonra kolayca oynatmak için toplantıları standartlara dayalı biçimde kaydedin

Ofis profesyonel 2016 dahil:

Görünüm E-postanızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi kolayca yönetin. Push e-posta desteği gelen kutunuzu güncel tutar, sohbet görüntüleme gruplarıyla ilgili mesajları ve takvimler planlama için yan yana görülebilir.
sözcük
En yeni düzenleme, gözden geçirme ve paylaşma araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, doğrudan Word'ün içerisindeki web'den alakalı bağlamsal bilgileri gösterir.
Excel Verilerinizi yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla yeni ve sezgisel şekillerde analiz edin ve görselleştirin. Analiz Toolpak, Slicers ve Formula Builder gibi özellikleri zamandan tasarruf etmek için kullanın, böylece analizlere odaklanabilirsiniz.

Priz
Fikirlerinizi yeni slayt geçişleri ve gelişmiş Animasyon görev bölmesi ile oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızla birlikte verilen yorumlarınız, sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur.
Bir not Bu sizin kendi dijital dizüstü bilgisayarınızdır, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, sesleri ve videoları bile tek bir yerde tutabilirsiniz. İster evde, ister ofiste veya hareket halindeyken, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.
Erişim Access, işletmenizi yönetmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamaları oluşturmak için kullanımı kolay bir araçtır. Verileriniz otomatik olarak bir SQL veritabanında saklanır, bu nedenle her zamankinden daha güvenli ve ölçeklenebilir.
Yayımcı Çok çeşitli profesyonel kalitede yayınları kolayca oluşturun, kişiselleştirin ve paylaşın. Fotoğrafları basit bir sürükle ve bırak ile değiştirin veya doğrudan çevrimiçi albümlerinizden fotoğraf ekleyin. Yayınlarınızı öne çıkarmak için özel efektler kullanın.
Eşyalarınız her zaman, her yerde Office 2016'da oturum açın ve sorunsuz belgelere sahip herhangi bir cihazdaki son belgelerinize kolayca erişmek için OneDrive'ı kullanın.

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin