Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYazılım Lisans Anahtarı

Windows Server Yazılım Lisansı Anahtar İşletim Sistemi Microsoft Office Professional 2013

Ben sohbet şimdi
Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

Windows Server Yazılım Lisansı Anahtar İşletim Sistemi Microsoft Office Professional 2013

Windows Server Software License Key Operating System Microsoft Office Professional 2013
Windows Server Software License Key Operating System Microsoft Office Professional 2013

Büyük resim :  Windows Server Yazılım Lisansı Anahtar İşletim Sistemi Microsoft Office Professional 2013 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Windows Server İşletim sistemi Sabit disk: 3,0 GB kullanılabilir
Çözünürlük: 1024 x 576 Grafik: Directx 9
Bellek: 1 GB RAM (32 bit) Uygulama: Uluslararası / Küresel Alan
Vurgulamak:

windows license key

,

microsoft office license key

Windows Server İşletim Sistemi Microsoft Office Professional 2013 Anahtar Kartı


Hızlı Ayrıntılar:

Office Professional Plus 2013

Dahil:
 • Word 2013,

 • Excel 2013

 • PowerPoint 2013,

 • OneNote 2013,

 • Outlook 2013,

 • Yayıncı 2013,

 • Office Web Uygulamaları,

Sadece Windows 7, 8, 8.1, 10 ile uyumludur

Windows XP veya Vista veya Mac OS veya Chromebook'ta çalışmaz

 • Daha akıllı çalışın

  Office Standard 2013, tüm programlarınızda zaman kazandıran özellikler ve temiz, modern bir görünümle daha hızlı oluşturmanıza ve iletişim kurmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, neredeyse her yere erişmek için belgelerinizi SkyDrive'da çevrimiçi kaydedin.

  İş kullanımı için 1 PC'de ofis

 • Evraklarınızı SkyDrive ile çevrimiçi olarak saklayın

 • Ücretsiz Office Web Uygulamaları'nı kullanarak belgelerinize İnternet bağlantılı cihazınızda erişin, düzenleyin ve paylaşın 1

Planları paylaş ve organize ol

Yeni ofis ile iş ve ev hayatınızı sürdürmek her zamankinden daha kolay.

Aileyi düzenli tut. Ev ve iş programlarını birlikte yönetmek için Outlook e-postasını, paylaşılan takvimleri ve görev listesi araçlarını kullanın.

Defterleri ve dosyaları kolayca paylaşın. Bir bağlantı gönderin veya bunları görüntülemek ve düzenlemek için ücretsiz Office Web Uygulamaları kullanın.

Fikirlerinizi harika görünen dokümanlara dönüştürün

Bir şablonla başlayın, sonra işinizi uzman araçlarla parlatın.

İstediğiniz şekilde çalışın . Fikirlerinizi klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanarak yakalayın.

Medya ile kolayca çalışın. Resimleri, videoları ve çevrimiçi medyayı dosyalara sürükleyip bırakın ve PDF'lerden içeriği doğrudan Word'e çekin.

Kişiselleştirilmiş ofisiniz

İster masanızda ister hareket halindeyseniz, çekici ve profesyonel görünümlü belgeler oluşturun.

Özel ayarlarınız sizinle dolaşıyor. Hesabınıza giriş yapın ve işinizi bıraktığınız yerden alın.

Dosyaları bulutta depolayın. Office, belgelerinizi SkyDrive'a kaydeder, böylece notlarınız, fotoğraflarınız ve dosyalarınıza her zaman erişilebilir olur.

İşletmenizi büyütmek için en yeni Office araçlarına geçin

 • Yeni okuma modunda, metin ekranda daha kolay okunabilmesi için sütunlarda otomatik olarak yeniden akar. Daha az sayıda menü, içeriğinize daha fazla odaklanmak anlamına gelir. Bu, yalnızca sizin okumalarınıza değer katan araçlarla birlikte sunulur.

 • Word'de bir PDF açın ve Word'de oluşturmuş gibi paragraflar, listeler ve tablolar gibi içeriği düzenlemenin tadını çıkarın

 • Tarzınızı ve profesyonelliğinizi şablonlarla gösterin, ayrıca zaman kazanın. 40'tan fazla kategoride Word şablonlarına göz atın.

 • Excel 2013'te her çalışma kitabının kendi penceresi vardır, bu da iki çalışma kitabını bir kerede daha kolay çalışmasını sağlar. Ayrıca iki monitör üzerinde çalışırken hayatı kolaylaştırır

 • Matematik ve trigonometri, istatistik, mühendislik, tarih ve saat, arama ve referans, mantıksal ve metin fonksiyon kategorilerinde birkaç yeni fonksiyon bulacaksınız.

 • Ekle sekmesindeki Yeni Önerilen Grafikler düğmesi, verileriniz için uygun olan çeşitli grafiklerden seçim yapmanızı sağlar. Dağılım ve kabarcık grafikler gibi grafikler bir şemsiye altında

 • Tablet PC veya Windows 8 tablet veya slate PC gibi herhangi bir dokunmatik özellikli cihazda parmağınızla, kalemle veya fareyle sorunsuz bir şekilde çizin, silin ve düzenleyin. El yazısıyla yazılmış notlarınızı paylaşmanız ve okunabilirliğe dikkat etmeniz gerekiyorsa, OneNote el yazınızı otomatik olarak metne dönüştürebilir.

 • Geliştirilmiş OneNote Gönderme aracı, ekranda gördüğünüz her şeyi gizlemeyi, bir Web sayfasını veya bir belgenin tamamını bir not defteri bölümüne göndermeyi veya otomatik olarak kaydedilen ve bir dosya olarak dosyalanan Hızlı Notlar'ı not etmeyi kolaylaştırır. senin not defterin.

 • Notlarınızın herhangi bir bölümüne hemen hemen herhangi bir bilgisayar dosyasını ekleyebilir, bu da dosyanın bir kopyasını not defterinize kaydeder. Ayrıca, Excel e-tablolarını ve Visio şemalarını OneNote'ta oluşturabilir veya içe aktarabilir ve bilgilerini notlarınızda düzenleyebilirsiniz.

 • Presenter View, izleyici yalnızca slaytı görürken notlarınızı ekranınızda görmenizi sağlar. Önceki sürümlerde, kimin hangi monitörde olduğunu kimin göreceğini anlamak zordu. Geliştirilmiş Presenter View, baş ağrısını düzeltir ve çalışmayı kolaylaştırır.

 • Sıralı olup olmadıklarını görmek için slaytlarınızda göz kamaştıran nesneler yok. Akıllı Kılavuzlar, resimler, şekiller ve daha fazlası gibi nesneleriniz birbirine yakın olduğunda otomatik olarak görünür ve ayrıca nesnelerin eşit aralıklarla yerleştirildiğini size söyler.

 • PowerPoint artık H.264 video ve Gelişmiş Ses Kodlama (AAC) sesine sahip .mp4 ve .mov gibi daha fazla çoklu ortam formatlarını ve daha yüksek çözünürlüklü içerikleri desteklemektedir. PowerPoint 2013, daha yerleşik kodekleri içerir, böylece çalışmak için belirli dosya biçimlerine yüklemeniz gerekmez

 • Kişiler Kartı, bir kişiyle ilgili tüm önemli bilgileri tek bir yerde toplar: Telefon, e-posta, adres, şirket bilgileri, sosyal medya güncellemeleri, mevcut olsalar bile. Karttan, bir toplantı planlayabilir, anlık mesaj gönderebilir veya bir çağrı verebilir, tüm iletişim için tek bir durak noktası haline getirebilirsiniz.

 • Takviminiz, bir sonraki randevunuzun saatinden daha fazlasını size söyleyebilir. Mevcut hava durumu tahminlerini şu andaki koşullarla birlikte Takvim görünümünde ekleyebilirsiniz.

 • Outlook.com ve Outlook.com'dan (eski Hotmail) push-tabanlı e-posta, randevular ve kişileri alın.

 • Yerleşik ve Publisher topluluğunun önceden oluşturulmuş içerik bloklarını doğrudan Yayıncı 2010'dan eklediğinizde ve özelleştirdiğinizde çok az zaman içinde dinamik yayınlar oluşturun. Kenar çubukları ve öyküler gibi bir dizi sayfa parçasından seçim yapın. takvimler, kenarlıklar, reklamlar ve daha fazlası

 • Daha yumuşak gölgeler, yansımalar ve ligatürler ve stilistik alternatifler gibi OpenType özellikleri gibi metin, şekiller ve resimler için profesyonel görünümlü efektler kullanın

 • Facebook, Flickr ve diğer hizmetlerdeki çevrimiçi albümlerinizi aramak için Yayıncı'yı kullanın ve önce onları kaydetmeden, doğrudan belgeye fotoğraf ekleyin

 • Office Web Uygulamaları (Word, Excel, PowerPoint, OneNote)

Gereksinimler
Gerekli İşlemci SSE2 komut seti ile 1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı x86 veya x64 bit işlemci
Gerekli İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012
Gerekli Bellek 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)
Gerekli Sabit Disk Alanı 3,0 GB kullanılabilir
Gerekli ekran Grafik donanım hızlandırması bir DirectX 10 grafik kartı ve 1024 x 576 çözünürlük gerektirir
Gerekli .NET Sürümü 3,5, 4.0 veya 4,5
Çoklu dokunuş Çoklu dokunma işlevselliğini kullanmak için dokunmatik özellikli bir cihaz gereklidir. Bununla birlikte, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunmatik özelliklerin Windows 8 ile kullanım için optimize edildiğini unutmayın.
Ek Sistem Gereksinimleri Sistem yapılandırmasına bağlı olarak bazı işlevler değişebilir. Bazı özellikler ek veya gelişmiş donanım veya sunucu bağlantısı gerektirebilir.

Not: Sistem gereksinimleri, muhafazakar olmak için en yakın 0.5 GB'ye yuvarlanır. Örneğin, bir uygulamanın gerekli sabit disk alanını 1,99 GB olarak ölçtüğümüzde, 2,5 GB disk alanı kullanmanızı öneririz. Sabit disk sistemi gereksinimlerimiz, yazılımın gerçek disk alanı kullanımından kasıtlı olarak daha büyüktür.

Bir grafik işlemcisi, Excel 2013'teki çizim tabloları veya PowerPoint 2013'teki geçişler, animasyonlar ve video entegrasyonu gibi belirli özelliklerin performansını artırmaya yardımcı olur. Office 2013 ile bir grafik işlemcisinin kullanılması, Microsoft DirectX 10 uyumlu grafik işlemci gerektirir. MB video belleği. Bu işlemciler 2007'de yaygın olarak kullanıldı. Bugün mevcut olan çoğu bilgisayar bu standardı karşılayan veya aşan bir grafik işlemcisini içeriyor. Ancak siz veya kullanıcılarınızda bir grafik işlemcisi yoksa, Office 2013'ü çalıştırabilirsiniz.

Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012 ile uyumludur. Windows XP veya Vista'da çalışmaz.

Çalışanlarınızı en yeni üretkenlik araçları ve neredeyse her yerden çalışma yeteneği ile güçlendirin.

Office Professional Plus 2013, uyumluluk üzerinde daha fazla kontrol, verilerin analiz edilmesi ve paylaşılması için yeni araçlar ve iletişim için daha fazla olanak sağlayarak daha da iyi çalışmanızı sağlar. Artı, Erişim, Skype Kurumsal ve InfoPath, pakete dahildir.

E-posta ve uyum için yeni özellikler

 • Exchange'de depolanan proje ile ilgili e-postalara ve site posta kutularını kullanarak doğrudan Outlook'tan SharePoint'te saklanan belgelere erişin ve düzenleyin.

 • Outlook İlkesiyle İlgili İpuçları ve Exchange Veri Kaybını Önleme'yi kullanarak yanlışlıkla istenmeyen e-postalara hassas bilgiler içeren e-posta göndermekten kaçının.

 • BT, Grup politikası aracılığıyla Skype Kurumsal toplantılarının kaydını etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve IM sohbetlerini de içeren kaydedilmiş toplantıları SharePoint'e arşivleyebilir.

 • Excel'de sorgu kullanarak e-tabloları hatalar, gizli bilgiler, bozuk bağlantılar ve tutarsızlıklar için tarayın. Elektronik Tablo Karşılaştırma ile elektronik tablolardaki değişikliklerin denetim izini görüntüleyin.


Verileri keşfetmek ve görselleştirmek için yeni olanaklar

 • Çeşitli kaynaklardan gelen büyük hacimli verilerin entegrasyonunu ve manipülasyonunu hızlandırın ve Excel'de Power Pivot native kullanarak hızlı bilgi analizi gerçekleştirin.

 • Verilerinizde gizlenen yeni bilgileri keşfetmek için pivot tablodaki veya pivot grafikteki bir tıklamayla verilerinizin farklı kesimlerini ve görünümlerini keşfedin.

 • Verilerinizi tüm kullanıcılar için son derece etkileşimli bir görselleştirme ve sunum deneyimi ile hayata geçirmek için verileri, grafikleri ve grafikleri tek bir Power View'a derleyin.

İletişim için yeni fırsatlar

 • Bir Skype for Business toplantısında aynı anda birden çok katılımcı videosunu görün.

 • Standartlara dayalı H.264 videosunu kullanarak daha fazla uç noktaya bağlanın.

 • OneNote ile akıcı bir not alma deneyimi kullanın.

 • Daha sonra kolayca oynatmak için toplantıları standartlara dayalı biçimde kaydedin

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin