Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerCOA Lisans Sticker

OEM COA Sticker Aktivasyon Anahtarı, 1 Gigabyte RAM Windows 10 Pro COA Sticker

Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

Ben sohbet şimdi

OEM COA Sticker Aktivasyon Anahtarı, 1 Gigabyte RAM Windows 10 Pro COA Sticker

Çin OEM COA Sticker Aktivasyon Anahtarı, 1 Gigabyte RAM Windows 10 Pro COA Sticker Tedarikçi

Büyük resim :  OEM COA Sticker Aktivasyon Anahtarı, 1 Gigabyte RAM Windows 10 Pro COA Sticker

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certificated

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: COA Lisans Sticker Etkinleştirme: Çevrimiçi etkinleştirme
anahtar Tipi: OEM anahtar Uygulama: Uluslararası (Global Area)
Medya: 32bit / 64 bit RAM: 1 gigabayt

Microsoft OEM Yazılım COA Lisansı Etiket, Windows 10 Pro OEM Paketi

Hızlı Ayrıntılar:

Microsoft Windows 10 Pro Pack 32-BIT veya 64-BIT Perakende Kutusu Orijinal ANAHTAR Garanti

Windows 10 Pro Retailbox, 32bitx64bit, USB versiyonu artı KEY kart% 100 kayıt ve aktivasyon içinde mevcut

Diğer seçenek:

Windows 10 Pro Paket OEM

Windows 10 Pro Paket USB3.0

Windows 10 Pro Paket Perakende

Windows 10 Home Pack OEM

Windows 10 Ev Paketi USB3.0

Windows 10 Ev Paketi Perakende

Win 8 pro.OEM 32bit / 64bit Orijinal OEM sürümü

Win 8.1 pro Perakende kutusu 32bit x 64bit

Win 8.1 yanlısı OEM 32bit / 64bit

Win 8 pro.OEM Orijinal KEY COA çıkartması

Win 8.1 pro.OEM Orijinal KEY COA Sticker

Özellikler

İşte Windows 10 için gereksinimler, sürümler ve dillere genel bakış.

Sistem gereksinimleri

Bilgisayarınızda veya tabletinizde Windows 10'a yükseltmek istediğinizde, ihtiyacınız olan minimum donanım. Yükseltilebilirliği etkileyen ek faktörler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdakini okuyun. Ücretsiz yükseltme teklifi 1 hakkında daha fazla bilgi için lütfen ayrıntılar için Windows 10 Yükseltme sayfasını ziyaret edin.

 • Son işletim sistemi:

  En son Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncelleştirmesi sürümünü çalıştırdığınızdan emin olun.

  Hangi sürümü çalıştırdığınızı bilmiyor musunuz? Öğrenmek için buraya bakın. En son sürümü indirmeniz mi gerekiyor? Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncelleme için buraya tıklayın.

 • İşlemci:

  1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci veya SoC

 • VERİ DEPOSU:

  64 bit için 32 bit veya 2 GB için 1 gigabayt (GB)

 • Hard disk alanı:

  64 bit işletim sistemi için 32 bit OS 20 GB için 16 GB

 • Grafik kartı:

  WDXM 1.0 sürücüsü ile DirectX 9 veya üstü

 • Görüntüle:

  800x600

Önemli notlar:

 • Windows 10 Home kullanıcıları, mevcut olduğunda otomatik olarak Windows Update sitesinden güncellemeler alacaklardır. Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise kullanıcıları güncellemeleri erteleme olanağına sahip olacak. Windows 10 Pro kullanıcılarının güncellemeleri erteleyebileceği süre sınırlıdır.

 • Küçük depolama aygıtları, 32 GB sabit sürücülü aygıtlar veya tam sabit sürücülere sahip eski aygıtlar gibi, yükseltmeyi tamamlamak için ek depolama alanına ihtiyaç duyabilir. Yükseltme sırasında size ne yapacağınızı söyleyen talimatları görürsünüz. Gereksiz dosyaları cihazınızdan kaldırmanız veya yükseltmeyi tamamlamak için bir USB flash sürücü takmanız gerekebilir.

 • Az yer kaplayan veya 32 GB depolama PC'leri gibi daha küçük sabit sürücülere sahip bazı aygıtlar, yükseltildikten sonra az miktarda boş alana sahip olabilir. Disk alanı açabilir ve Depolama sistemi ayarlarında geçici dosyalar veya Windows'un önceki sürümünüz gibi dosyaları kolayca silebilirsiniz. Windows'un önceki sürümüne ait dosyalar, Windows 10'u kaldırma ve Windows'un önceki sürümüne geri dönme seçeneği sunar. Bu dosyalar, yükseltildikten bir ay sonra otomatik olarak silinir. Yer açmak için bunları şimdi silebilirsiniz.

 • Yükseltmeyi gerçekleştirmek için bir internet bağlantısı gereklidir. Windows 10 büyük bir dosya - yaklaşık 3 GB - ve İnternet erişimi (ISS) ücretleri geçerli olabilir.

 • Cihaz uyumluluğunu ve diğer önemli yükleme bilgilerini kontrol etmek için cihaz üreticinizin web sitesini ziyaret edin. Üretici iletişim bilgileri İletişim Bilgileri sayfasında bulunabilir.

 • Bir cihazın yükseltilebilirliği, sistem teknik özelliklerinin ötesindeki faktörleri içerir. Bu, aygıtın Windows 10 için minimum sistem belirtimini karşılayıp karşılamadığına bakılmaksızın, sürücü ve ürün yazılımı desteği, uygulama uyumluluğu ve özellik desteğini içerir.

 • Destek cihaza göre değişebilir. Windows Yaşam Döngüsü sayfası hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Bilgisayarınız veya tabletiniz şu anda Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncelleştirmesi kullanıyorsa, Windows 10 Uygulamasındaki 'Bilgisayarımı Denetle' seçeneğini kullanarak gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilirsiniz. Windows 10 uygulamasını al uygulamasını açmak için, görev çubuğunun sağ ucunda bulunan küçük Windows simgesine tıklayın. Görmüyorsanız, daha fazla bilgi için Windows 10 Q & A sayfamızı ziyaret edin.

 • Birçok uygulama, dosya ve ayar, yükseltmenin bir parçası olarak taşınacaktır. Bununla birlikte, bazı uygulamalar veya ayarlar taşınmayabilir.

  • Kötü amaçlı yazılım önleme uygulamaları için, Windows, kötü amaçlı yazılım önleme aboneliğinizin güncel olup olmadığını (süresi dolmamış) ve yükseltme sırasında uyumlu olup olmadığını kontrol edecektir.

  • Kötü amaçlı yazılım önleme uygulaması uyumlu ve güncelse, uygulamanız Windows 10'a yükseltme sırasında korunacaktır.

  • Kötü amaçlı yazılım önleme uygulaması uyumsuzsa, Windows ayarlarınızı koruyarak uygulamanızı kaldıracaktır. Yükseltme işlemi tamamlandıktan sonra, kötü amaçlı yazılım önleme sağlayıcınız Microsoft'a etkin aboneliğiniz için uyumlu bir sürüm hazırladığını bildirirse, Windows yükseltmeden önce ayarlanmış olan en yeni sürümü yüklemenizi bildirir.

  • Kötü amaçlı yazılım önleme aboneliğiniz geçerli değilse (süresi dolmuşsa), Windows uygulamanızı kaldırır ve Windows Defender'ı etkinleştirir.

  • OEM'inizden gelen bazı uygulamalar, yükseltmeden önce kaldırılabilir.

  • Belirli üçüncü taraf uygulamaları için, "Windows 10 Al" uygulaması uygulama uyumluluğu için taranacaktır. Yükseltmeyi engelleyecek bilinen bir sorun varsa, bilinen sorunlara sahip uygulamaların listesi size bildirilir. Kabul etmeyi seçebilir ve uygulamalar yükseltmeden önce sistemden kaldırılacaktır. Başvurunun kaldırılmasını kabul etmeden önce lütfen listeyi kopyaladığınızdan emin olun.

 • Yerel hesaplara sahip Microsoft Family Safety çocuk kullanıcıları (makineye bağlı hesaplar), yükseltme sırasında güvenlik ayarlarının Windows 10'a taşınmasına neden olmaz. Bu, Windows 10'a yükseltmenin tamamlanmasından sonra, ebeveynlerin, bir kullanıcı yoksa, bir Microsoft hesabıyla birlikte çocuk kullanıcısı için güvenlik ayarlarını kurmaları gerektiği anlamına gelir. Değişiklikler hakkında daha fazla bilgi için SSS sayfasını ziyaret edin.

Özellik kullanımdan kaldırılıyor

 • Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Media Center ile Windows 8 Pro veya Media Center ile Windows 8.1 Pro'nuz varsa ve Windows 10'u yüklediyseniz, Windows Media Center kaldırılacaktır. Sınırlı bir süre için (“uygun dönem”), Windows 10'un bu eski sürümlerinden birinden (“kalifiye bir sistem”) Windows 10'a yükseltilen sistemlerde bir DVD oynatma uygulaması (“Windows DVD Player”) yüklenecektir. Not: Windows DVD Player hemen yüklenmemiş olabilir; İlk başarılı Windows Güncellemesinden sonra yüklenecektir. Windows DVD Player, (i) kalifiye sistemler olan ancak uygun sürenin geçtiği sistemler için Window Store'dan satın alınabilir; (ii) kalifiye olmayan sistemler; veya (iii) kalifiye sistemlerdeydiler, ancak Windows 10 sonradan temizlendi (bu durumda, Windows Update daha önce kalifiye bir sistem olduğunu tespit edemez).

 • Windows 10 yayınlandığında MDM işlevselliği Windows 10 Home sürümünde kullanılamaz.

 • Windows 7 masaüstü araçları, Windows 10'un yüklenmesinin bir parçası olarak kaldırılacaktır.

 • Windows 7'ye önceden yüklenmiş olan Solitaire, Minesweeper ve Hearts Oyunları, Windows 10 yükseltmesinin bir parçası olarak kaldırılacaktır. Microsoft, “Microsoft Solitaire Collection” ve “Microsoft Minesweeper” olarak adlandırdığımız Solitaire ve Minesweeper versiyonumuzu yayınladı.

 • Disket sürücünüz varsa, en son sürücüyü Windows Update sitesinden veya üreticinin web sitesinden indirmeniz gerekir.

 • Sisteminizde Windows Live Essentials kuruluysa, OneDrive uygulaması kaldırılır ve OneDrive'ın gelen kutusu sürümü ile değiştirilir.

 • OneDrive, Windows 10'daki yer tutucu dosyalarını desteklemez. Windows 8.1, OneDrive'da bulunan ancak cihazda yerel olarak bulunmayan dosyalar için yer tutucuları görüntüler. Windows 10'da, kullanıcılar OneDrive ayarlarından hangi klasörlerin senkronize edileceğini seçebilir.

 • Snap, Tablet Modunda 2 uygulamaya sınırlıdır.

Zaten sevdiğin her şey. Ve çok daha fazlası. Ev, klavye ve tanıdık programlar

Yeni bir dokunmatik ekranlı PC alın ve bir fare, klavye ve Windows masaüstüyle çalışabilirsiniz.

her zaman sahip olduğun gibi. Hemen hemen her yazıcıyı kullanın. Windows 7 üzerinde çalışan programlar, Windows 8.1 üzerinde çalışır.

Başlangıç ​​zamanlarından güvenliğe kadar tüm temel bilgiler her zamankinden daha iyi.

Çoklu görev, hızlıca kaydır

Windows 8.1, Windows Mağazası'ndaki uygulamalarla bir dokunmatik eğlence dünyası sunar ve yeni

dokunma, kaydırma ve kesintisiz gezinme yolları. Aynı anda en fazla dört ayrı uygulamaya sahip çoklu görev

Windows tabletleri ve PC'ler, böylece aynı anda çalışabilir ve oynayabilirsiniz. Ve OneDrive — ücretsiz çevrimiçi depolama

Bu, Windows 8.1'de yerleşiktir - dosyalarınızın her zaman PC'nizde veya cihazlarınızda olduğu anlamına gelir.

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)