Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows Server 2012 Kutu

2 CPU Windows Server 2012 R2 Perakende, 64 Bit Windows Server 2012 R2 Standart Perakende

Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

Ben sohbet şimdi

2 CPU Windows Server 2012 R2 Perakende, 64 Bit Windows Server 2012 R2 Standart Perakende

Çin 2 CPU Windows Server 2012 R2 Perakende, 64 Bit Windows Server 2012 R2 Standart Perakende Tedarikçi

Büyük resim :  2 CPU Windows Server 2012 R2 Perakende, 64 Bit Windows Server 2012 R2 Standart Perakende

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: OEM Paketi Windows Server 2012
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Windows Server 2012 Kutu Öğeleri: 2012 Datacenter sever
Kullanıcılar: 5 Cals Platform desteklenen: PC
Garanti: Ömür boyu Bit: 64 bit

2 CPU Windows Server 2012 Perakende Kutusu, Windows Server 2012 R2 Standard Edition

Windows Server 2012 R2 Standard Edition
Microsoft-Windows-Server-2012-Datacenter-64-bit-retailbox -İngilizce-DVD-2CPU -5 CALS etkinleştirildi
Ürün ambalajı ile birlikte orijinal ambalaj, 64 bit DVD ve lisans / COA içerir

1. Microsoft lisansına uygun olarak, kurtarma medyasının, OEM medyasının ve Microsoft yazılımını içeren MAR medyanın, medyayı, yazılımın dağıtıldığı orijinal bilgisayar donanımını ve ilgili COA etiketini içeren eksiksiz bir paketin parçası olarak yeniden dağıtılması gerekir.

Yukarıdaki politikaya uygun olarak, bu, orijinal ortam DVD'sini ve orijinal donanımı (orijinal anakartı içeren sunucu bilgisayar sistemi) içeren eksiksiz bir paketin satışıdır.

2. OEM / Yeniden Yükleme Diskleri / MAR Yazılımı - Kurtarma ortamları, OEM ortamı ve Microsoft yazılımı içeren MAR ortamı, medyayı içeren bir paketin, yazılımın dağıtıldığı orijinal bilgisayarın donanımının ve ilgili COA etiketinin bir parçası olarak yeniden dağıtılmalıdır. .

Yukarıdaki politikaya uygun olarak, bu, orijinal sunucu sistemi ile birlikte paketlenmiş bir yazılım satışıdır. Bu ürün aynı zamanda genel tüketiciler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.

Sunucu mevcuttur, ancak tahliye edilmiş anakart dışında herhangi bir bileşen içermediğinden, teslim almak için randevu veya ek posta ücretleri uygulanarak tahsil edilebilen mevcut olduğu için hizmet dışı bırakılmıştır. İsterseniz daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

S: OEM Yazılımı nedir?

A: OEM "Orijinal Ekipman Üreticisi" anlamına gelir.OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılır veya "klon" veya isimsiz bilgisayarlar (sizin gibi son kullanıcı için) için daha küçük sistem entegratörleri ve sistem üreticisi hobi için dağıtılır. sadece bir elektronik yardım kılavuzu, yazılım veya küçük bir başlangıç ​​kılavuzu ile birlikte gelir.Bilgisayar sürümü Perakende Kutusu sürümü ile aynı programları içerir, Perakende Kutusu sürümü normalde küçük bir basılı kılavuz ile birlikte gelir ve Fantezi perakende kutusuyla birlikte, OEM Yazılımı, işletim sistemini kurmak için derinlemesine bilgi sahibi olan kullanıcı için niyetlendiği için Microsoft ücretsiz teknik desteği içermez OEM Microsoft yazılımı, bir Orijinallik Sertifikası etiketi veya üreticiden çıkartılan bir COA içerir. Ayrıca, yükleme sırasında girmeniz gereken anahtar kodu ve sisteminizin Internet Explorer 7, Windows Savunması gibi Windows Update'i almak için Microsoft ile etkinleştirilmesi / kaydedilmesi için er, Media Player 11, vb.

Öğe Hakkında

Bu lisanslar, yerinde hizmetlerimizle desteklenen Microsoft ile yaptığımız anlaşmanın bir parçasıydı. Bu sözleşme yerine getirildi ve birkaç perakende anahtarımız var. Bunlar% 100 meşru anahtarlar ve çevrimiçi aktif hale getirmek için kesinlikle garantili.

Neler Dahil?

  • Windows Server 2012 R2 Datacenter'ı resimde gösterildiği gibi orijinal USB ile alacaksınız. Hiçbir perakende kutu dahil değildir. Ortak bilgimize sahip olan resimde gösterilen aynı belgeyi alacaksınız. Sadece PayPal ile ödeme.
  • Ödemenizin alınmasından itibaren 24-48 saat içinde resmi indirme bağlantısını ve dijital anahtarı (ları) size göndereceğiz. Sadece paypal. Bu hemen başlamanızı sağlar.
  • Lisanslarla birlikte, resimde gösterilen orijinal 5 CAL kullanıcı sertifikası Windows Server 2012 R2 alırsınız. Sadece HP değil, herhangi bir sunucuyla uyumludur. Ürün anahtarında zaten bulunan 5 CAL bulunur ve bu sayede toplamda 10 CAL elde edilir.
  • SSS: Bu bir COA ile birlikte mi geliyor? Hayır. İşte nedeni. Çok daha pahalı olan OEM versiyonu bir COA ile birlikte gelir. Bu tam bir perakende sürümüdür. Bu, size bir basılı kopya satış faturası vereceğimiz anlamına gelir. Microsoft İş Ortakları olduğumuzu ve denetim sürecine çok aşina olduğumuzu unutmayın. Bu ürünü, olumlu geri bildirimler bırakan birçok mutlu BT uzmanına sattık. Uyumlu olduğunuzdan emin olmak için bu paketi bu şekilde satarız.
  • Microsoft ile uyumun kritik olduğunu biliyoruz. Bu ürün Microsoft'un uyumluluk yönergelerinde sizi koruyacaktır. Bu lisanslar Microsoft'un Elektronik Yazılım Teslimatı (ESD) kanalından gelmektedir. Bu, yetkili ortaklar aracılığıyla elektronik olarak dağıtılır - ve resimde gösterildiği gibi evrakları alacaksınız. Bu tam bir perakende lisans olduğundan, onlardan teknik destek alacaksınız.
  • Not: Resmi bir evrak olmadan bir anahtar kartı veya sadece bir anahtarın satın alınması veya Microsoft'un çalınması veya taklit edilebileceği için bir perakende kutu tavsiye edilmez.
  • Kurulum / aktivasyon sırasında herhangi bir yardıma ihtiyaç duyulursa, tarafımızca sağlanan Teknik Destek

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)