Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2016 Pro Plus Anahtarı

3.0 USB Flash Çevrimiçi Etkinleştirme ile Küresel Alan Ofisi 2016 Pro Plus Key

Ben sohbet şimdi
Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

3.0 USB Flash Çevrimiçi Etkinleştirme ile Küresel Alan Ofisi 2016 Pro Plus Key

Global Area Office 2016 Pro Plus Key With 3.0 USB Flash Online Activation
Global Area Office 2016 Pro Plus Key With 3.0 USB Flash Online Activation

Büyük resim :  3.0 USB Flash Çevrimiçi Etkinleştirme ile Küresel Alan Ofisi 2016 Pro Plus Key En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: ofis 2016 profesyonel
Detaylı ürün tanımı
Medya: 3.0 USB flash Plantform: ofis 2016 pro artı
Garanti: Yaşam süresi İşletim Sistemi: Profesyonel 2016
Uygulama: Uluslararası (Global Area) Etkinleştirme: Evet
Vurgulamak:

office professional plus 2016 key

,

office 2016 plus product key

Microsoft Office 2016 Pro artı Perakende Kutusu Oem Key +3.0 USB Flash çevrimiçi aktivasyon

Sistem gereksinimleri:


İşlemci: SSE2 ile 1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı x86 veya x64 bit işlemci
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012
Bellek: 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)
Depolama: 3.0 GB kullanılabilir disk alanı
Ekran: 1024 x 768 çözünürlük
Grafik : Grafik donanım hızlandırması bir DirectX 10 grafik kartı gerektirir.
Çoklu dokunma: Çoklu dokunma işlevselliğini kullanmak için dokunmatik özellikli bir cihaz gerekir. Bununla birlikte, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunma özelliklerinin Windows 8 veya üstü ile kullanım için optimize edildiğini unutmayın.
, İnternet işlevselliği bir internet bağlantısı gerektirir.
Diğer: Microsoft hesabı gerekli.

İşletmenizi büyütmek için en yeni Office araçlarına geçin

 • Yeni okuma modunda, metin ekranda daha kolay okunabilmesi için sütunlarda otomatik olarak yeniden akar. Daha az sayıda menü, içeriğinize daha fazla odaklanmak anlamına gelir. Bu, yalnızca sizin okumalarınıza değer katan araçlarla birlikte sunulur.
 • Word'de bir PDF açın ve Word'de oluşturmuş gibi paragraflar, listeler ve tablolar gibi içeriği düzenlemenin tadını çıkarın
 • Tarzınızı ve profesyonelliğinizi şablonlarla gösterin, ayrıca zaman kazanın. 40'tan fazla kategoride Word şablonlarına göz atın.
 • Excel 2013'te her çalışma kitabının kendi penceresi vardır, bu da iki çalışma kitabını bir kerede daha kolay çalışmasını sağlar. Ayrıca iki monitör üzerinde çalışırken hayatı kolaylaştırır
 • Matematik ve trigonometri, istatistik, mühendislik, tarih ve saat, arama ve referans, mantıksal ve metin fonksiyon kategorilerinde birkaç yeni fonksiyon bulacaksınız.
 • Ekle sekmesindeki Yeni Önerilen Grafikler düğmesi, verileriniz için uygun olan çeşitli grafiklerden seçim yapmanızı sağlar. Dağılım ve kabarcık grafikler gibi grafikler bir şemsiye altında
 • Tablet PC veya Windows 8 tablet veya slate PC gibi herhangi bir dokunmatik özellikli cihazda parmağınızla, kalemle veya fareyle sorunsuz bir şekilde çizin, silin ve düzenleyin. El yazısıyla yazılmış notlarınızı paylaşmanız ve okunabilirliğe dikkat etmeniz gerekiyorsa, OneNote el yazınızı otomatik olarak metne dönüştürebilir.
 • Geliştirilmiş OneNote Gönderme aracı, ekranda gördüğünüz her şeyi gizlemeyi, bir Web sayfasını veya bir belgenin tamamını bir not defteri bölümüne göndermeyi veya otomatik olarak kaydedilen ve bir dosya olarak dosyalanan Hızlı Notlar'ı not etmeyi kolaylaştırır. senin not defterin.
 • Notlarınızın herhangi bir bölümüne hemen hemen herhangi bir bilgisayar dosyasını ekleyebilir, bu da dosyanın bir kopyasını not defterinize kaydeder. Ayrıca, Excel e-tablolarını ve Visio şemalarını OneNote'ta oluşturabilir veya içe aktarabilir ve bilgilerini notlarınızda düzenleyebilirsiniz.
 • Presenter View, izleyici yalnızca slaytı görürken notlarınızı ekranınızda görmenizi sağlar. Önceki sürümlerde, kimin hangi monitörde olduğunu kimin göreceğini anlamak zordu. Geliştirilmiş Presenter View, baş ağrısını düzeltir ve çalışmayı kolaylaştırır.
 • Sıralı olup olmadıklarını görmek için slaytlarınızda göz kamaştıran nesneler yok. Akıllı Kılavuzlar, resimler, şekiller ve daha fazlası gibi nesneleriniz birbirine yakın olduğunda otomatik olarak görünür ve ayrıca nesnelerin eşit aralıklarla yerleştirildiğini size söyler.
 • PowerPoint artık H.264 video ve Gelişmiş Ses Kodlama (AAC) sesine sahip .mp4 ve .mov gibi daha fazla çoklu ortam formatlarını ve daha yüksek çözünürlüklü içerikleri desteklemektedir. PowerPoint 2013, daha yerleşik kodekleri içerir, böylece çalışmak için belirli dosya biçimlerine yüklemeniz gerekmez
 • Kişiler Kartı, bir kişiyle ilgili tüm önemli bilgileri tek bir yerde toplar: Telefon, e-posta, adres, şirket bilgileri, sosyal medya güncellemeleri, mevcut olsalar bile. Karttan, bir toplantı planlayabilir, anlık mesaj gönderebilir veya bir çağrı verebilir, tüm iletişim için tek bir durak noktası haline getirebilirsiniz.
 • Takviminiz, bir sonraki randevunuzun saatinden daha fazlasını size söyleyebilir. Mevcut hava durumu tahminlerini şu andaki koşullarla birlikte Takvim görünümünde ekleyebilirsiniz.
 • Outlook.com ve Outlook.com'dan (eski Hotmail) push-tabanlı e-posta, randevular ve kişileri alın.
 • Yerleşik ve Publisher topluluğunun önceden oluşturulmuş içerik bloklarını doğrudan Yayıncı 2010'dan eklediğinizde ve özelleştirdiğinizde çok az zaman içinde dinamik yayınlar oluşturun. Kenar çubukları ve öyküler gibi bir dizi sayfa parçasından seçim yapın. takvimler, kenarlıklar, reklamlar ve daha fazlası
 • Daha yumuşak gölgeler, yansımalar ve ligatürler ve stilistik alternatifler gibi OpenType özellikleri gibi metin, şekiller ve resimler için profesyonel görünümlü efektler kullanın
 • Facebook, Flickr ve diğer hizmetlerdeki çevrimiçi albümlerinizi aramak için Yayıncı'yı kullanın ve önce onları kaydetmeden, doğrudan belgeye fotoğraf ekleyin
 • Office Web Uygulamaları (Word, Excel, PowerPoint, OneNote)

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin