Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2016 Pro Plus Anahtarı

Microsoft Office 2016 Pro Plus 3.0 USB ile Anahtar Orijinal Anahtar Kart Perakende Kutu

Ben sohbet şimdi
Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

Microsoft Office 2016 Pro Plus 3.0 USB ile Anahtar Orijinal Anahtar Kart Perakende Kutu

Microsoft Office 2016 Pro Plus Key Genuine Key Card Retail Box With 3.0 USB
Microsoft Office 2016 Pro Plus Key Genuine Key Card Retail Box With 3.0 USB

Büyük resim :  Microsoft Office 2016 Pro Plus 3.0 USB ile Anahtar Orijinal Anahtar Kart Perakende Kutu En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: ofis 2016 profesyonel
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: 2016 Pro Plus Perakende Kutu USB Tip: 3.0 USB
Garanti: Yaşam süresi Özelliği: Dil sınırlama
Uygulama: Uluslararası (Global Area) Etkinleştirme: Evet
Vurgulamak:

office professional plus 2016 key

,

office plus 2016 key

Microsoft Office 2016 pro artı Perakende Kutusu 3.0 usb ile Hakiki anahtar kart Hiçbir Dil Sınırlaması

Ürün Detaylı Açıklaması

Yeni bir ofis geldi. En iyi fikirlerinizi açığa çıkarmanıza, işleri halletmenize ve hareket halindeyken bağlı kalmanıza yardımcı olan güçlü bir hizmettir. Sürekli olarak eklenen yeni ve gelişmiş özelliklerle kişiselleştirilmiş bir deneyim ve en güncel Office uygulamaları için oturum açın.

Office'i Windows 8 cihazlarında en iyi şekilde deneyimleyin

- En önemli belgelerinizi, uygulamalarınızı ve kişilerinizi ön tarafa yerleştiren hızlı ve akıcı bir arayüzle, başlangıçtan itibaren neyin önemli olduğunu öğrenin
- Bir klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanarak, oluşturmak, düzenlemek ve göz atmak için yeni ve daha iyi yollar keşfedin.

Dokümanlarınız ve ayarlarınız bulutta Office ile sizinle birlikte dolaşıyor

- Hesabınıza giriş yapın ve Office uygulamalarınız, belgeleriniz ve kişisel ayarlarınız tam burada, onları bıraktığınız gibi.
- Çalışmanızı çevrimiçi olarak hareket halindeyken erişebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz SkyDrive veya SharePoint'te kaydedin.

Sosyal ağlarınızı ve kişilerinizi Office'te iyi bir şekilde bağlı tutun

- Birden çok e-posta hesabı, Facebook güncellemesi ve LinkedIn'i Outlook ile tek bir yerden görüntüleme.
- Belirli feed'ler, siteler ve aktivite feed'inize gönderilen kişilerle ilgili sürekli güncellemeler alın ve Office içinde iş arkadaşlarınızla sohbet ederek gerçek zamanlı olarak bağlı kalın.

Belge oluşturma, okuma ve paylaşmanın daha iyi yollarını keşfedin

- Notlar, resimler, web sayfaları, sesli notlar ve diğer ortamlar gibi OneNote'ta her türlü bilgiyi yakalayın ve düzenleyin ve bunları başkalarıyla kolayca paylaşın.
- Büyük ve küçük ekranlarda net, odaklanmış ve gezinmesi kolay bir okuma deneyimi için Word belgelerini yeni Okuma modunda görüntüleyin.
- Belgeleriniz SkyDrive veya SharePoint'te çevrimiçi olarak kaydedildiklerinde, grupla erişilebilen en son değişiklikler ve yorumlar ile diğerleriyle aynı anda inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Hemen hemen her yerde aile, iş arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızla konuşun

- Yakında, tam sürümle birlikte, 40'ın üzerinde ülkedeki sabit hatlara ve 7 ülkedeki cep telefonlarına her ay 60 dakika ücretsiz uluslararası görüşme de dahil olmak üzere Skype kullanan herkesle konuşun. (Skype hesabı gereklidir. Özel, premium ve coğrafi olmayan numaraları hariç tutar.)
- Sunum görünümü ve yüksek tanımlı video konferans ile toplantıları dönüştürün. (HD video kamera gerekli)

Ofis profesyonel 2016 dahil:

sözcük
En yeni düzenleme, gözden geçirme ve paylaşma araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, doğrudan Word'ün içerisindeki web'den alakalı bağlamsal bilgileri gösterir.
Excel
Verilerinizi yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla yeni ve sezgisel şekillerde analiz edin ve görselleştirin. Analiz Toolpak, Slicers ve Formula Builder gibi özellikleri zamandan tasarruf etmek için kullanın, böylece analizlere odaklanabilirsiniz.
Priz
Fikirlerinizi yeni slayt geçişleri ve gelişmiş Animasyon görev bölmesi ile oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızla birlikte verilen yorumlarınız, sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur.
Bir not
Bu sizin kendi dijital dizüstü bilgisayarınızdır, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, sesleri ve videoları bile tek bir yerde tutabilirsiniz. İster evde, ister ofiste veya hareket halindeyken, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.
Erişim
Access, işletmenizi yönetmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamaları oluşturmak için kullanımı kolay bir araçtır. Verileriniz otomatik olarak bir SQL veritabanında saklanır, bu nedenle her zamankinden daha güvenli ve ölçeklenebilir.
Yayımcı
Çok çeşitli profesyonel kalitede yayınları kolayca oluşturun, kişiselleştirin ve paylaşın. Fotoğrafları basit bir sürükle ve bırak ile değiştirin veya doğrudan çevrimiçi albümlerinizden fotoğraf ekleyin. Yayınlarınızı öne çıkarmak için özel efektler kullanın.
Eşyalarınız her zaman, her yerde
Office 2016'da oturum açın ve sorunsuz belgelere sahip herhangi bir cihazdaki son belgelerinize kolayca erişmek için OneDrive'ı kullanın.

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin