Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows Server 2012 Kutu

Standart R2 İngilizce Windows Server 2012 Perakende Kutusu 1PK DVD 2CPU VM OEM Paketi

Ben sohbet şimdi
Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

Standart R2 İngilizce Windows Server 2012 Perakende Kutusu 1PK DVD 2CPU VM OEM Paketi

Standard R2 English Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU VM OEM Pack
Standard R2 English Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU VM OEM Pack

Büyük resim :  Standart R2 İngilizce Windows Server 2012 Perakende Kutusu 1PK DVD 2CPU VM OEM Paketi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: microsoft Certified
Model numarası: sunucu 2012 r2
Detaylı ürün tanımı
lisans: ömür boyu çalışma % 100 Etkinleştirme: DVD Kurulum Programı - COA
Kullanıcılar: 5 Cals Uygulama: Küresel Alan Aktivasyonu
Paket: 2012 R2 oem paketi sever Bit: 64 bit
Vurgulamak:

windows server 2012 r2 retail

,

windows server 2012 standard retail

Standart R2 X64 İngilizce Windows Server 2012 Perakende Kutusu 1PK DVD 2CPU / 2VM OEM paketi

Orijinal Windows Server 2012 R2 Standart OEM

Windows Server 2012 R2 Standard esnek, güçlü ve kullanımı kolay bir sunucu çözümüdür. Şirketiniz ister küçük bir işletme isterse büyük bir işletme olsun, Windows Server R2 2012 Standard işinizi optimize etmenize yardımcı olabilir.

Windows Server 2012 R2 Standard, kurum içi çözümlerinizi, altyapı, sistem yönetimi veya uygulamalarını yeniden mühendisliğe gerek kalmadan bulutla harmanlamanızı sağlar. Kullanıcıların kurum içi bağlantı kurmasına yardımcı olan ölçeklenebilir, dinamik ve çok kullanıcılı farkındalık bulut altyapısı sunar. Sonuç olarak, BT iş ihtiyaçlarına daha fazla çeviklik ve verimlilikle cevap verebilir ve mobil işgücü kişiselleştirilmiş çalışma ortamlarına neredeyse her yerden erişebilir.

Özellikler:

Bulut hizmetlerini entegre edin Office 365 ile tümleştirildiğinde, Windows Server 2012 R2 Essentials'ta bir kez kullanıcı hesaplarınızı oluşturabilir ve ilişkili bir posta kutusu otomatik olarak aynı anda oluşturulur. Kullanıcı şifreleri, Essentials sunucusu ile Office 365 hizmeti arasında senkronize edilir, böylece kullanıcılar yerel veya bulut tabanlı kaynaklara erişme gibi aynı şekilde oturum açarlar. Windows Azure Yedekleme ile tümleştirme, yerel sunucu yedeklemelerinizi, iş açısından kritik verilerinizi yüksek güvenlikli bir site dışı veri merkezinde depolayan bulut tabanlı bir hizmetle tamamlar.
Verilerinizi koruyun Sunucu yedeklemeleri basit bir sihirbaz kullanılarak yapılandırılır. Daha da yüksek derecede koruma sağlamak için Windows Azure Yedekleme gibi isteğe bağlı bulut tabanlı yedekleme hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. İstemci yedeklemeleri, Essentials ortamına bağlı her bir PC için günlük olarak çalışacak şekilde yapılandırılır ve hatalı bir sabit sürücüyü değiştirirken veya eski bir sabit disk sürücüsünden yükseltme yaparken yapacağınız gibi tek tek dosyaları ve klasörleri, hatta tüm bilgisayarı geri yüklemenizi sağlar. Kişisel veriler, Essentials sunucunuzdan merkezi olarak yapılandırılabilen ve yönetilebilen Windows 8 istemcilerinin yeni bir özelliği olan Dosya Geçmişi ile kolayca korunabilir.
Sunucu sanallaştırması Küçük bir işletme çalıştırırsanız, bir BT altyapısını yönetmeye değil, onu çalıştırmaya odaklanmak istersiniz. Windows Server 2012 R2 Essentials, BT'ye harcadığınız zaman, çaba ve parayı en aza indirmenize yardımcı olabilir.
Güvenli uzaktan erişim sağlayın Windows Server 2012 R2 Essentials, kullanıcılar ve yöneticilerin web tarayıcılarını dosyalara ve klasörlere, istemci bilgisayarlara ve sunuculara erişmek için kullanmaları için son derece güvenli bir yol olan Uzak Web Erişimi (RWA) dahil olmak üzere uzaktan erişim için çeşitli seçenekler sunar. Windows 8 ve Windows 8 RT için My Server uygulaması, dosya ve klasörlerinize erişmenin yanı sıra masaüstü bilgisayarlardan, dizüstü bilgisayarlardan ve tablet cihazlarından gelen hafif yönetim görevlerini gerçekleştirmenin modern ve uyumlu bir yoludur.
Bulut Optimize Günümüzde işletmeler, özel ve genel bulut bilişiminde hızla bir hibrit yaklaşımı benimsiyor. Windows Server 2012 Standard, buluta giden yolda nerede olursanız olun, buluta doğru ilerleyen hafif sanallaştırılmış ortamlar için idealdir.
“Orijinal Ekipman Üreticisi” OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılır veya “klon” ya da isimsiz bilgisayarlar (sizin gibi son kullanıcılara) için daha küçük sistem entegratörleri ve sistem üreticisi hobileri için dağıtılır. OEM sürümleri sadece bir Yazılıma veya küçük bir başlangıç ​​kılavuzuna sahip olan elektronik yardım kılavuzu: Yazılımın kendisi Perakende Kutusu sürümü ile aynı programları içerir, Perakende Kutusu sürümü normalde küçük bir basılı el kitabı ve fantezi perakende kutusuyla birlikte gelir Yanı sıra, OEM yazılımı, işletim sistemi kurmak için derinlemesine bilgi sahibi olma niyetinde olduğundan, Microsoft ücretsiz teknik desteği içermez OEM Microsoft yazılımı, bir Orijinallik Sertifikası etiketi veya üreticiden gelen bir etiket olan COA'yı içerir. yükleme sırasında ve sisteminizin Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Pla gibi Windows Update'i almak için Microsoft ile etkinleştirilmesi / kaydedilmesi için yer 11, vb

· İşletim Sistemi: Microsoft Windows Server 2012 R2 Standart x64-bit

· Dil (ler): İngilizce

· Lisans Türü: Lisans

· Dağıtım Medyası / Yöntemi: DVD-ROM

· Lisans Adet: 2 ek işlemci

· Lisans Fiyatlandırması: OEI

· Lisans Bilgileri: 64-bit

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin