Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows Server 2012 Kutu

PC için Kurumsal Seviye Windows Server 2012 Perakende Kutusu Basit Çalışması

Ben sohbet şimdi
Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

PC için Kurumsal Seviye Windows Server 2012 Perakende Kutusu Basit Çalışması

Enterprise Level Windows Server 2012 Retail Box Simple Operation For PC
Enterprise Level Windows Server 2012 Retail Box Simple Operation For PC

Büyük resim :  PC için Kurumsal Seviye Windows Server 2012 Perakende Kutusu Basit Çalışması En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certificated
Model numarası: 2012 R2 Enterprise
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Windows Server 2012 Bit: 64 bit
Sınıf: Kurumsal Avantajı: Basit ve uygun maliyetli
Platform: PC Sürüm: Perakende kutusu
Vurgulamak:

windows 2012 standard retail

,

windows server 2012 standard retail

64 Bit Microsoft Windows Server 2012 Perakende Kutusu, Windows Server 2012 R2 Enterprise

Microsoft Cloud OS vizyonunun kalbinde, Windows Server 2012 R2, Microsoft'un küresel ölçekte bulut hizmetleri sunma deneyiminizi altyapınıza aktarıyor. Windows Server 2012 R2, sanallaştırma, depolama, ağ oluşturma, sanal masaüstü altyapısı, erişim ve bilgi koruması ve daha fazlası için heyecan verici özellikler ve geliştirmeler sunar.

  • Kuruluş sınıfı
  • Basit ve uygun maliyetli
  • Uygulama odaklı
  • Kullanıcı merkezli


Windows Server 2012 R2 Standard esnek, güçlü ve kullanımı kolay bir sunucu çözümüdür. Şirketiniz ister küçük bir işletme isterse büyük bir işletme olsun, Windows Server R2 2012 Standard işinizi optimize etmenize yardımcı olabilir.


Windows Server 2012 R2 Standard, kurum içi çözümlerinizi, altyapı, sistem yönetimi veya uygulamalarını yeniden mühendisliğe gerek kalmadan bulutla harmanlamanızı sağlar. Kullanıcıların kurum içi bağlantı kurmasına yardımcı olan ölçeklenebilir, dinamik ve çok kullanıcılı farkındalık bulut altyapısı sunar. Sonuç olarak, BT iş ihtiyaçlarına daha fazla çeviklik ve verimlilikle cevap verebilir ve mobil işgücü kişiselleştirilmiş çalışma ortamlarına neredeyse her yerden erişebilir.

Windows Server 2012 R2 ile, aygıtlar arasında sanal kaynakları dağıtmak ve dağıtmak daha da kolaydır. VDI teknolojileri, neredeyse her cihazdan veri merkezinde çalışan zengin ve tam bir Windows ortamına kolay erişim sunar. Hyper-V ve Uzak Masaüstü Hizmetleri aracılığıyla Microsoft, tek bir çözümde üç esnek VDI dağıtım seçeneği sunar: Havuzlanmış Masaüstü Bilgisayarlar, Kişisel Masaüstleri ve Uzak Masaüstü Oturumları.

Düşük Maliyetli Altyapı


Windows Server 2012 Hyper-V, ölçeklenebilirliği ve performansı artırır. SLA'ları garantilemek, ters ibrazları etkinleştirmek ve self servis senaryolarını desteklemek için araçlar içeren tamamen yalıtılmış, çok kullanıcılı bir ortam sağlamanıza yardımcı olur. Windows Server 2012 Datacenter ile altyapı ve uygulamaların sanallaştırılması için ek lisanslama maliyetleri olmadan VM yoğunluğunuzu sürekli artırabilirsiniz.

Hyper-V Ağ Sanallaştırması ile ağlarınızı sanallaştırabilir ve yazılım tanımlı ağları etkinleştirebilirsiniz. Bu, ağları veri merkezinizde veya yeniden yapılandırma olmadan bir barındırma sağlayıcısında serbestçe taşıma esnekliğini sağlar. Aynı zamanda, farklı sanal ağlarda çalışan VM'ler arasında çok kanallı ortamlara olanak veren ağ yalıtımı sağlar.

Windows Server 2012, endüstri standardı sunucu donanımında yüksek kullanılabilirlik sunan yeni depolama senaryoları sağlar. Sanal depolama alanınızı ince bir şekilde prova ederek ve kırparak, çeşitli depolama kaynaklarını bir araya getirerek ve ortamınız genelinde esnek kullanım için bunları soyutlayarak depolama alanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Dosya sunucularını uygulama verileri için dosya tabanlı ağ depolaması olarak kullanın; şimdi bu senaryoların gerektirdiği yüksek performans ve güvenilirlik düzeyleriyle.

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin