Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows Server 2012 Kutu

OEM Windows Server 2012 Standart Perakende, 32 64 Bit Windows 2012 R2 Standart Perakende

Ben sohbet şimdi
Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

OEM Windows Server 2012 Standart Perakende, 32 64 Bit Windows 2012 R2 Standart Perakende

OEM Windows Server 2012 Standard Retail , 32 64 Bit Windows 2012 R2 Standard Retail
OEM Windows Server 2012 Standard Retail , 32 64 Bit Windows 2012 R2 Standard Retail

Büyük resim :  OEM Windows Server 2012 Standart Perakende, 32 64 Bit Windows 2012 R2 Standart Perakende En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certificated
Model numarası: Sunucu 2012 standart R2
Detaylı ürün tanımı
Bellek: 512 MB İşlemci: 1,4 GHz, x64
Boş disk alanı: 32 GB Ürün adı: Windows Server 2012
Bit: 32 Bit / 64 Bit Sürüm: OEM
Vurgulamak:

windows server 2012 r2 retail

,

windows server 2012 standard retail

Microsoft Windows OEM Yazılımı Windows Server 2012 standardı R2 32 Bit / 64 Bit

Gereksinimi:

Windows Server 2012 için minimum sistem gereksinimleri

İşlemci 1,4 GHz, x64
Bellek 512 MB
Boş disk alanı 32 GB (daha fazla 16 GB RAM varsa daha fazla)

Windows Server 2012, yalnızca x64 işlemcilerde çalışır. Önceden farklı olarak, Windows Server 2012, Itanium'u desteklemiyor.
Önceki sürümlerdeki yükseltmeler olmasa da Windows Server 2008 ve Windows Server 2008 R2'den yükseltmeler desteklenir.

Windows Server 2012 R2

Windows Server 2012 R2, 18 Ekim 2013 tarihinde piyasaya sürüldü. TechEd Kuzey Amerika'da 3 Haziran 2013'te piyasaya sürüldü. 31 Mayıs 2013 tarihinde yayınlanan Windows Server 2012 R2 veri sayfasına göre, bu işletim sisteminin dört sürümü vardır: Temel, Temel, Standart ve Veri Merkezi. Windows Server 2012'de olduğu gibi, Datacenter ve Standard sürümleri, yalnızca lisanslamaya (özellikle sanal örneklerin lisanslanması) dayalı olarak değişen özelliklerle aynıdır. Essentials sürümü, bazı kısıtlamalara sahip Datacenter ve Standard ürünleri ile aynı özelliklere sahiptir.
Windows Server 2012 R2 Güncelleştirmesi'nin resmi olarak belirlenmiş bir başka güncelleştirmesi, Nisan 2014'te bir dizi toplu güvenlik güncelleştirmesi, kritik güncelleştirmeler ve güncelleştirmeler yayımlanmıştır.
Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 tarafından başarılı.

Windows Server 2012'den değişiklikler

Microsoft, Windows Server 2012 R2 tarafından sunulan aşağıdaki değişiklikleri onaylamıştır:
Otomatik Katmanlama: Depolama Alanları, en sık erişilen dosyaları en hızlı fiziksel ortamda depolar
VHD için tekilleştirme: Benzer içerikleri yalnızca bir kez saklayarak VHD dosyaları için büyük ölçüde benzer içeriğe sahip depolama alanını azaltır.
Artık istenen Durum Yapılandırması (DSC) özelliğini içeren Windows PowerShell v4
Entegre Office 365 desteği (Essentials sürümü)
Kullanıcı arayüzü, görünür Başlat düğmesi dahil, Windows 8.1'den değişir.
UEFI tabanlı sanal makineler
Eski destekleri en aza indirmek için sürücü öykünücülerinden sentetik donanım sürücülerine yükseltmeler
Daha hızlı VM dağıtımı (yaklaşık yarım saat)
Internet Information Services 8.5: Windows için Olay İzleme'ye giriş ve herhangi bir istek / yanıt üstbilgisini günlüğe kaydetme desteği. Ölçeklenebilirliği geliştirmek için, IIS 100 veya daha fazla web sitesiyle yapılandırılmışsa, varsayılan olarak bunlardan herhangi birini otomatik olarak başlatmaz. Bunun yanı sıra, boşta kalma zaman aşımı süresi (varsayılan olarak 20 dakika) boş kaldığında Windows'u sayfa işlemine yönlendirmesi için uygulama havuzlarına yeni bir "Boşta Çalışan İşlemi Sayfa Çıkışı" yapılandırma seçeneği eklendi.
Sunucu İleti Bloğu: Performans ve olay kaydı kalitesi iyileştirmeleri, SMB üzerinden Hyper-V Canlı Geçişi desteği, bant genişliği önceliklendirme yönetimi ve SMB 1.0 desteğini kaldırma özelliği.
Windows Dağıtım Hizmetleri: PowerShell aracılığıyla WDS'yi yönetme desteği.
Windows Defender, bir Sunucu Çekirdeği yüklemesinde kullanılabilir ve varsayılan olarak yüklenir ve etkinleştirilir.
IP Adresi Yönetimi (IPAM): DHCP rezervasyonları, kapsamları, IP adres blokları, DNS kaynak kayıtları vb. İçin yapılandırmaların görüntüleyebileceği veya değiştirebileceği ince ayarlı denetime izin vererek rol tabanlı erişim denetimini desteklemek için genişletildi. Ayrıca, IPAM Fiziksel ve sanal ortamlarda IP politikasını koordine etmek için System Center Sanal Makine Yöneticisi 2012 R2 ile entegre edin. IPAM veritabanı, Windows İç Veritabanı yerine bir SQL Server örneğinde depolanabilir.
Grup İlkesi, etki alanıyla birleştirilen makinelerin istemci makinesindeki grup ilkesi ayarlarının bir kopyasını istemci makinede depolamasına ve etki alanı denetleyicisine erişim hızına bağlı olarak, beklemeden yerine başlangıç ​​saatlerinde kullanmasına olanak tanıyan yeni bir "İlke Önbelleği" ayarına sahiptir. indirilecek politika ayarları için. Bu, şirket ağından ayrılan makinelerde başlangıç ​​sürelerini iyileştirebilir. Yeni Grup İlkesi ayarları, Windows 8.1 ve Internet Explorer 11'deki SPDY / 3 desteğini etkinleştirme / devre dışı bırakma, başlangıç ​​ekranı düzenlerini yapılandırma ve web sayfalarındaki telefon numaralarını algılama gibi yeni özellikleri kapsayacak şekilde eklenmiştir.
TLS desteği, RFC 5077, "Sunucu Tarafı Durumu Olmayan Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) Oturum Yeniden Başlatımı" nı destekleyecek şekilde genişletilmiştir; bu, oturumun sona ermesi nedeniyle yeniden bağlanmaya ihtiyaç duyan uzun süredir çalışan TLS güvenli bağlantıların performansını artırır.
Essentials sürümüne Hyper-V rolü ve Hyper-V yönetim konsolu eklenir.

Ürün Karşılaştır:

özellik Veri merkezi Standart
Windows sunucusunun temel işlevleri
OSE'ler / Hyper-V kapsayıcılar Unilimited 2
Windows sunucu kapsayıcıları Unilimited Unilimited
Host Guardian Hizmeti
Nano Sunucu
Depolama Alanları ve Depolama Çoğaltması dahil depolama özellikleri
Korumalı Sanal Makineler
Ağ yığını

Notlar:
Sadece Windows Server 2008 R2 ve 2012 Datacenter ve Windows Server 2012 Standard için geçerlidir. Diğer sürümler daha az destekliyor.
Ana bilgisayarın kendisi de dahil olmak üzere her sanallaştırılmış bölüm, 64'e kadar işlemci kullanabilir.
Windows Server 2012 Standard veya Datacenter'ın her bir lisansı en fazla iki işlemci çipine izin verir. Windows Server 2012 Standard'ın her bir lisansı, bu fiziksel sunucu üzerinde Windows Server 2012 Standard'ın iki sanal örneğine izin verir. Windows Server 2012 Standardının daha sanal örnekleri gerekirse, Windows Server 2012'nin her ek lisansı, fiziksel sunucunun işlemci çip sayısı için yeterli lisansa sahip olsa bile, Windows Server 2012 Standard'ın iki sanal örneğine izin verir. Windows Server 2012 Datacenter'ın lisanslı sunucu başına sanal örnek sayısı üzerinde bir sınırı olmadığı için, Windows Server 2012 Datacenter'ın herhangi bir sayıda sanal örneği için yalnızca fiziksel sunucu için yeterli sayıda lisans gereklidir. İşlemci yongalarının veya sanal örneklerin sayısı tek sayı ise, gereken lisans sayısı bir sonraki çift numara ile aynıdır. Örneğin, tek işlemci-çipli bir sunucu hala 1 lisans gerektiriyordu, sunucu iki işlemci yongasıymışçasına aynıydı ve beş işlemci çip sunucusu 3 lisans gerektiriyordu, sunucu altıysa işlemci yongası ve bir sunucuda 15 sanal örnek Windows Server 2012 Standardına ihtiyaç duyuluyorsa, en fazla 16 sanal örneği kaplayabilen 8 Windows Server 2012 lisansı gerekir (bu örnekte, işlemci çip sayısının varsayıldığı varsayılarak) 16'yı geçmez).
Standart ve Datacenter sürümleri için, yazılıma erişen her kullanıcı veya aygıtın bir istemci erişim lisansı (CAL) atanmalıdır (kullanıcı başına veya aygıt başına), bu nedenle istemci erişim sayısından daha fazla eş zamanlı kullanıcı olamaz. Lisansları, aynı anda 2 sunucu kullanıcısı hariç, sadece sunucu yazılımını yönetmek veya sanallaştırma veya web iş yüklerini çalıştırmak için. Uzak Masaüstü Hizmetleri, yukarıda belirtilen CAL'den ayrı bir CAL gerektirir.
Belirli bir sunucudaki fiziksel işlemci sayısı 64'ün altındaysa, sınır o sunucuya atanan lisansların miktarına göre belirlenir. Bu durumda, fiziksel işlemcilerin sayısı sunucuya atanan lisans sayısının iki katı olamaz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin