Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 8.1 Pro Perakende Kutusu

Fonksiyonel Windows 8.1 Pro Perakende Kutusu OEM Pembe Mavi Renk COA Lisans Sticker

Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

Ben sohbet şimdi

Fonksiyonel Windows 8.1 Pro Perakende Kutusu OEM Pembe Mavi Renk COA Lisans Sticker

Çin Fonksiyonel Windows 8.1 Pro Perakende Kutusu OEM Pembe Mavi Renk COA Lisans Sticker Tedarikçi

Büyük resim :  Fonksiyonel Windows 8.1 Pro Perakende Kutusu OEM Pembe Mavi Renk COA Lisans Sticker

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certificated

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Medya: 32bit / 64 bit Ürün adı: Windows 8.1 Pro Perakende Kutusu
Renk: Pembe Mavi RAM: 32 GB için 1GB
Sabit Disk alanı: 16GB boş Grafik: Directx 9

OEM Yazılımları Windows 8.1 Ürün Anahtarı Etiketi, Microsoft Ürün Anahtarı Etiketleri

Windows 8.1 Ürün Anahtarı Sticker, Microsoft Windows 8.1 Pro Perakende kutusu, Win 8.1 Pro Pack 32bit / 64bit Perakende Kutusu

Orijinal Windows 8.1 / 8.0 Pro X64 X32 bit İngilizce Intl 1pk DVD Perakende Paketi Yükseltme


Aldığınız kutu tasarımı yukarıdaki resimde gösterilenlerden farklı olabilir. Sağdaki görüntü mevcut farklı tasarımları gösterir.

Şu anda Windows 7, Windows XP SP3 veya Windows Vista çalıştıran bir kişisel bilgisayarınız varsa, Windows 8 Pro'ya (Profesyonel) yükseltebilirsiniz. Windows 8 Pro ile dosyalarınızı bağlayabilir ve paylaşabilirsiniz. Windows 8 Pro, şirket ağlarına bağlanmanız, uzak dosyalara erişmeniz, hassas verileri şifrelemeniz ve diğer daha gelişmiş görevleri yapmanız gerekiyorsa gelişmiş özellikler de ekler.

Yeni Windows 8 başlangıç ​​ekranı, en çok kullandığınız öğeler için kişiselleştirilmiş evinizdir ve kullanıcı tercihlerinize göre özelleştirilebilir. Windows 8 Canlı fayans, Facebook, Twitter ve e-posta hesaplarınızdan gerçek zamanlı güncellemeler sağlar. Yeni Başlangıç ​​ekranı ile birlikte kilit ekranı artık e-posta, takvim ve saat widget'lerini içeriyor.

PC'nize erişmek için Microsoft, bir tokatlama hareketiyle standart bir PIN veya şifreyi değiştirmiştir; Kilit ekranında seçtiğiniz önceden ayarlanmış yerleri tıklatarak veya kaydırarak PC'nizin kilidini açın. Yeni işlevler, sık kullandığınız yazılım programlarını aramanıza, parmağınızı hızlıca kaydırmanıza veya farenin hızlıca kaydırılmasına olanak tanıyan birden çok uygulamayı açmanıza, kapatmanıza, yeniden boyutlandırmanıza veya yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır.

Windows ayrıca, varolan güvenlik özelliklerini artırarak ve şüpheli programların veya uygulamaların makinenize yüklenmesini veya çalıştırılmasını engelleyen "SmartScreen" özelliğini ekleyerek bilgisayarınızı daha güvenli hale getirmek için değişiklikler yaptı. Son olarak, Windows 8 ayrıca kullanıcılara yeni bir başlangıç ​​noktası ve daha temiz bir Windows sürümü sunmak için kendini yenilemeyi de sağlar.

Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 8 Sürüm Önizlemesi, Windows 8 Tüketici Önizlemesi veya Windows Geliştirici Önizlemesi'nden Windows 8'e yükseltebilirsiniz, ancak tüm dosyalarınızı, yazılım programlarınızı ve ayarlarınızı saklayamayabilirsiniz. Aşağıdaki tablo, çalıştırmakta olduğunuz Windows sürümüne bağlı olarak yükseltme sırasında neler yapabileceğinizi gösterir. Çıkarılabilir medyadan önyükleme yapmayı seçerseniz, yükseltme yaparken yazılım programlarınızı, Windows ayarlarınızı veya kişisel dosyalarınızı tutamazsınız.

win8 / 8.1 Sistem gereksinimleri
1 GHz veya daha hızlı 32 bit (x86) veya 64 bit (x64) işlemci
1GB RAM (32 bit) / 2 GB RAM (64 bit)
16 GB boş disk alanı (32 bit) / 20 GB (64 bit)
WDDM 1.0 veya daha yüksek sürücülü DirectX 9 grafik aygıtı

 • Bu işletim sistemi, mevcut olduğunda Windows 10'a ücretsiz yükseltme için uygundur. Aşağıda daha fazla ayrıntı var.
 • Başlangıç ​​ekranı. Başlangıç ​​ekranınızı favori haberleriniz, arkadaşlarınız, sosyal ağlarınız ve uygulamalarınızla kişiselleştirin. Özelleştirilebilir renkler ve arka planlar ve dört farklı karo boyutu, cihazınızı sizin kadar benzersiz kılar.
 • İstediğiniz uygulamalar. E-posta, kişi, fotoğraf ve video düzenleme için mükemmel yerleşik uygulamalara ek olarak, Netflix, ESPN, Skype ve Halo: Spartan Assault dahil olmak üzere Windows Store'dan binlerce popüler uygulamayı da indirebilirsiniz.
 • Çalıştığı kadar sıkı oynuyor. Windows 8.1, hızlı bir şekilde göz atma, film izleme, oyun oynama, özgeçmişinizi cilalama ve bir katil sunumunu bir araya getirme gücünü size sunar - hepsi tek bir bilgisayarda.

Ürün Açıklaması

Bu OEM Sistem Üreticisi Kanalı yazılımının kullanımı, Microsoft OEM Sistem Üreticisi Lisansının koşullarına tabidir. Bu yazılım, yeniden satış için yeni bir kişisel bilgisayarda önceden kurulum için tasarlanmıştır. Bu OEM Sistem Oluşturucu Kanal yazılımı, assembler'ın Windows yazılımı için son kullanıcı desteği sağlamasını gerektirir ve kurulduğunda başka bir bilgisayara aktarılamaz. Microsoft tarafından sağlanan destekle birlikte Windows yazılımını edinmek için lütfen "Perakende" ürün tekliflerimize bakın.

Ürün anahtarınızı mı arıyorsunuz? Ürün anahtarı, her 5 basamak arasında bir tire işareti bulunan 25 basamaklı bir dizedir. 25 basamaktan önce "Ürün Anahtarı" diyecek veya sonraki satırda kalan 15 ile 10 hanenin yanında bir tuşa sahip olacaktır. Ürün Anahtarı genellikle DVD kutusunun sol alt köşesinde, diskin kendisinde veya aldığınız paketteki bir broşürde bulunur.

Üreticiden

Windows 8.1 Pro Sistem Oluşturucu OEM DVD 64-Bit

İş için tasarlandı

Yeni Windows ile en iyi iş ve oyuna sahip olursunuz. Windows 8.1 Pro, Windows 8.1'deki her şeyi ve şirket ağlarına kolayca bağlanmanıza, cihazlarınızı yönetmenize, bir PC'den diğerine erişmenize, verilerinizi şifrelemenize ve daha pek çok etkene yardımcı olan gelişmiş özellikleri içerir.

 • Yeni Başlangıç ​​ekranından, hatta tanıdık masaüstü bilgisayarınızdan
 • Windows Mağazası'ndaki popüler ve benzersiz uygulamaları keşfedin
 • Daha fazla karo boyutu, renk ve arka plan ile kişiselleştirin
 • Uygulamaların ve sitelerin yan yana görünümleriyle daha fazlasını yapın
 • Yerleşik SkyDrive ile neredeyse her yere fotoğraf ve dosyalara erişin
 • Daha güvenli ve hızlı arama yapın, göz atın ve paylaşın
 • Verilerinizi BitLocker ile şifreleyerek koruyun
 • Uzak Masaüstü ile bir PC'den diğerine erişin
 • Alan adı birleştirmeyle şirket ağınıza bağlanın

Windows 8.1 Pro ile ilgili yenilikler

Çalıştığı kadar zor oynuyor

Windows 8.1, hızlı bir şekilde göz atma, film izleme, oyun oynama, özgeçmişinizi cilalama ve bir katil sunumunu bir araya getirme gücünü size sunar - hepsi tek bir bilgisayarda. Artık tek bir görünümde ekranınızda üç adede kadar uygulama düzenleyebilirsiniz.

Başlangıç ​​Ekranı

Başlangıç ​​ekranınızı favori haberleriniz, arkadaşlarınız, sosyal ağlarınız ve uygulamalarınızla kişiselleştirin. Özelleştirilebilir renkler ve arka planlar ve dört farklı boyutta karo, cihazınızı sizin kadar benzersiz kılar.

İstediğiniz Uygulamalar

E-posta, insan, fotoğraf ve video düzenleme için harika yerleşik uygulamalara ek olarak, Netflix, ESPN, Skype ve Halo: Spartan Assault dahil olmak üzere Windows Store'dan binlerce popüler uygulamayı da indirebilirsiniz.

Güvenlik

Windows Defender, Windows Güvenlik Duvarı ve Windows Update ile güncel ve daha güvenli kalın.

hız

Windows 8.1, daha hızlı başlar, uygulamalar arasında daha hızlı geçiş yapar ve Windows 7 de dahil olmak üzere önceki Windows sürümlerinden daha verimli bir şekilde güç kullanır.

Tanıdık Masaüstü'niz

Başlangıç ​​ekranından, tanıdık olduğunuz Windows masaüstünden sadece bir tık uzaktasınız, böylece her zaman yaptığınız işleri yapabilirsiniz.

Çoklu Görev Kolaylaştırıldı

Aynı anda daha fazlasını yapmak çok kolay. Birden çok uygulamayı, kolay çoklu görev için tek bir görünümde yan yana ekleyin.

Fare, Klavye ve şimdi Dokunma

Windows 8.1, dokunma, fare ve klavye veya her ikisi de dahil olmak üzere çeşitli aygıt türleriyle uyumlu şekilde çalışır. Ne tür bir cihaz sahibi olursanız olun, uygulamalar arasında geçiş yapmak, etrafınızdaki şeyleri değiştirmek ve bir yerden diğerine sorunsuzca gitmek için hızlı ve akıcı yöntemler keşfedeceksiniz.

Dosyalarınız, Her Yerde

Fotoğraflarınıza ve önemli dosyalarınıza bağlı kalın ve SkyDrive ile telefonunuza, tabletinize veya PC'nize erişin. Microsoft hesabınızla Windows 8.1 çalıştıran bilgisayarlarınızda oturum açarak hemen kendi arka planınızı, görüntü tercihlerinizi ve ayarlarınızı görürsünüz.

Tüm Dosyalarınızı Tutuyorsunuz

Bilgisayarınızda Windows 7 çalışıyorsa, dosyalarınız, uygulamalarınız ve ayarlarınız Windows 8.1 Pro'ya kolayca aktarılacaktır.

Tanıdık Programları Koruyorsunuz

Windows 7'de çalışan programlar Windows 8.1 Pro'da çalışır.

Senin ofisin. Senin yolun.

Office'i Windows 8 cihazlarında en iyi şekilde deneyimleyin. Klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanarak, oluşturmak, düzenlemek ve göz atmak için yeni ve daha iyi yollar keşfedin. Unutmayın: Office, Windows 8'in bir parçası değildir.

Bazı özellikler Windows 8.1 gerektirir. Windows 8 kullanıcıları için Windows deposu üzerinden güncelleme yapın. İnternet erişimi gerekli; ücret uygulanabilir. Unutmayın, Office Windows 8'de bulunmuyor.

Yeni Windows

Windows 8.1 Pro Paket
Windows Mağazası'nda daha pek çok özelliği bulunan Posta, Takvim, Mesajlaşma, Fotoğraflar ve SkyDrive gibi harika uygulamalar.
Hızlı, sezgisel, dokunma dostu tarama için Internet Explorer 11'i içerir.
Windows Defender, Windows Güvenlik Duvarı ve Windows Update ile sizi güncel ve güvenli tutar.
Tam Microsoft Office deneyimi (Outlook, SharePoint Designer ve daha fazlası) dahil olmak üzere yeni ve mevcut Windows masaüstü yazılımı ile çalışır. *
Windows Media Player ile birlikte gelir
Bilgilerinizin güvende kalmasına yardımcı olmak için BitLocker teknolojisini kullanarak gelişmiş veri koruması sağlar. **
Uzak Masaüstü Bağlantısı ile hareket halindeyken PC'nize bağlanmanızı sağlar.
Domain Join ile kurumsal veya okul ağına bağlanır.
Windows Media Center ile canlı TV izleyin ve kaydedin.

Sistem gereksinimleri

 • 1 GHz işlemci veya PAE, NX ve SSE2 desteği ile daha hızlı
 • 2 GB RAM
 • 20 GB boş sabit disk alanı
 • 1366 x 768 ekran çözünürlüğü
 • WDDM sürücüsü ile DirectX 9 grafik işlemci
 • Dokunmak için çoklu dokunmayı destekleyen bir PC'ye ihtiyacınız var
 • İnternet erişimi (ücrete tabi olabilir)
 • Microsoft hesabı bazı özellikler için gerekli
 • DVD izlemek ayrı bir oynatma yazılımı gerektirir
 • Windows Media Center lisansı ayrıca satılır

* Klasik Windows masaüstü ortamında çalışan fare ve klavye için tasarlanmış programları ifade eder.

** Veriler, BitLocker ve BitLocker to Go kullanan Windows 8 PC'ler ve çıkarılabilir sürücüler üzerinde korunmaktadır.

*** Bir TV tuneri gerektirir.

Windows 10 ürün yükseltme sınırlamaları:

 • Yükseltme, Windows 10 sürümünün 1 yıl içinde tamamlanmalıdır.
 • Donanım gereksinimleri geçerlidir
 • Cihazlar internete bağlanmalı ve Windows'a sahip olmalıdır

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)