Shenzhen Tonghe Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Pro COA Etiketi

Anahtar Kodu Ömür Boyu Garanti ile 2 GB RAM Gerekli Windows 10 Pro COA Sticker

Ben sohbet şimdi
Win10 ve win8.1 ben satıcının tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, teşekkürler.

—— İskender

Yükleme ile COA etiketleri Bulut aracılığıyla Share Pack, bu işi kolay ve maliyet tasarrufu sağlamak için benim için en iyi seçimdir.

—— Edwin karita

Anahtar Kodu Ömür Boyu Garanti ile 2 GB RAM Gerekli Windows 10 Pro COA Sticker

2 GB RAM Required Windows 10 Pro COA Sticker With Key Code Lifetime Warranty
2 GB RAM Required Windows 10 Pro COA Sticker With Key Code Lifetime Warranty 2 GB RAM Required Windows 10 Pro COA Sticker With Key Code Lifetime Warranty

Büyük resim :  Anahtar Kodu Ömür Boyu Garanti ile 2 GB RAM Gerekli Windows 10 Pro COA Sticker En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certificate

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: 4usd
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: Western Union
Yetenek temini: 1000
Detaylı ürün tanımı
Platform: Windows dil: İngilizce
RAM: 2 GB Sabit Disk alanı: 20 GB
Çözünürlük: 1366 x 768 Grafik: Directx 9
Vurgulamak:

windows 10 pro sticker

,

windows 10 pro license key

Microsoft Win 10 Pro Sürüm COA Lisans Etiketi Anahtar Kodu Ömür Boyu Garanti 100% Online Etkinleştirme

Microsoft'un 64-bit Windows 8.1 OEM Sistem Üreticisi DVD'si Başlat düğmesinin geri dönüşünü getirir. Windows 7'den Başlat Menüsü değil, yine de masaüstüne daha fazla işlevsellik ekler. Denetim Masası, Ağ Bağlantıları, Görev Yöneticisi ve daha fazlası gibi çeşitli seçenekler içeren bir menüyü açmak için Başlat düğmesine sağ tıklayın. Programlara erişim için, Başlat düğmesine basit bir sol tıklama sizi Windows 8.1'de tanıtılan yeniden tasarlanmış Başlangıç ​​ekranına getirecektir. Burada, karoları tercihinize göre yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Aynı anda birden çok uygulamayı görmenin daha fazla yolu var. Aynı anda birden fazla uygulama görüntülerken, uygulama penceresinin genişliğini ihtiyaçlarınıza göre yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ekran boyutuna ve çözünürlüğüne bağlı olarak, ekranı aynı anda en fazla dört uygulama ile paylaşabilirsiniz. Windows 8.1 ayrıca Başlangıç ​​ekranı yerine doğrudan masaüstü ekranına önyükleme yapmanızı sağlar. Bu, bilgisayarınızı başlattığınız anda çalışmaya hak kazanmanızı sağlar.

Bulut bağlantısı, Windows 8.1'de bulunan bir diğer önemli özelliktir. Sadece bir Microsoft hesabı kurun ve hesabınızın çeşitli yönlerine herhangi bir Windows 8.1 cihazından erişebilir ve bunları yönetebilirsiniz. Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal ağ hesaplarına bağlanarak arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak için Posta ve Mesajlaşma uygulamalarından yararlanın. Dosyalarınızı yüklemek için Microsoft SkyDrive'dan da yararlanabilirsiniz.

Bulut bağlantısıyla birlikte uygulamalar, Windows 8.1'in sezgisel ve özelleştirilebilir bir işletim sistemi olarak tek başına kalmasına yardımcı olur. SkyDrive, Xbox, Video, Müzik, Posta, Takvim, Fotoğraflar, Kişiler, Mesajlaşma ve Okuyucu, Windows 8.1 ile standart olarak gelen uygulamaları oluşturur. Bu uygulamaların her biri, Windows deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

SkyDrive ile Windows 8.1 cihazında neredeyse her yerden dosyalara erişebilirsiniz. Xbox, Video ve Müzik uygulamaları, Xbox 360 da dahil olmak üzere birden fazla cihazda müzik, video ve oyun erişiminizi kolaylaştırmaya yardımcı olan multimedya deneyiminizi geliştirir. Posta, Takvim, Kişiler ve Mesajlaşma uygulamaları sizi korurken arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalmanızı sağlar zamanında. Fotoğraflarınızı herhangi bir Windows 8.1 cihazında görebilmenizi sağlayarak tüm fotoğraflarınızı Fotoğraf uygulamasıyla tek bir yere yerleştirin. Reader uygulaması, PDF, XPS ve OXPS dosya formatlarında çeşitli farklı belgelerin okunmasını mümkün kılar. Bunlar, Windows 8.1'in sağladığı uygulamalardan sadece bazılarıdır.

Bilgisayarınız zaten Windows 8 çalıştırıyorsa, Windows 8.1'i ücretsiz olarak güncellemek için Windows Mağazası'nı ziyaret edebilirsiniz.

Windows Yeniden Düzenlendi

Başlat Düğmesinin Dönüşü
Windows kullanıcılarının birçok isteğinden sonra, Başlat düğmesi, Windows 8.1'de muzaffer dönüşünü yapar. Windows 7'deki selefi ile tam olarak aynı olmayabilir, ancak Başlat düğmesinin iki temel işlevi vardır. Start (Başlat) düğmesine bir sol tıklama sizi canlı fayanslar içeren Windows 8.1 Başlangıç ​​ekranına götürecektir. Başlat düğmesine sağ tıklandığında, Aygıt Yöneticisi, Denetim, Ağ seçenekleri ve daha fazlasına erişebileceğiniz gelişmiş bir menü açılır.

Doğrudan Masaüstüne Önyükleme
Windows 8.1, Windows 8.1 Başlangıç ​​ekranına Windows 8.1 Başlangıç ​​ekranına canlı fayanslarla önyükleme veya Windows 7'nin tanıdık masaüstü ekranına önyükleme seçeneği sunar. Kullanıcılar, isterlerse isterse uygulamayı veya uygulama görünümünü doğrudan yükleyebilirler.

Yeni Başlangıç ​​Ekranı
Yeni Başlangıç ​​ekranı, ilgilendiğiniz tüm bilgileri, kişiler, hava durumu ve takviminizdeki bir sonraki randevu gibi tek bir yerde içerir. Windows 8.1 gerçekten sizindir: web siteleri, çalma listeleri, fotoğraf albümleri, rehber ve favori uygulamalarınız ön ve merkezdir.

Başlangıç ​​ekranınızdaki fayanslar içeriğiyle doludur ve gerçek zamanlı olarak değişip güncellenir, böylece neler olup bittiğini görebilir ve şeylerin üstünde kalırsınız. Birkaç tıklama ile diğer insanlarla paylaşıp bağlantı kurabilir, haberler, spor ve arkadaşlarınızın neler yapacağı gibi konularda gerçek zamanlı güncellemeler alabilirsiniz. Programınızı kontrol edin veya en son hava durumu tahminini alın. Fayanslar hepsini görmek için hızlı bir yoldur. Uygulamaları başlatın, görevler arasında geçiş yapın ve bilgi için arama yapmadan bildirimleri kontrol edin.

Windows 8.1 ayrıca, zaten aşina olduğunuz PC masaüstünü de içerir. Masaüstünde, Windows 7'de kullandığınız ayarların ve özelliklerin hala orada olduğunu göreceksiniz.

Dokunma, Klavye ve Fare: Sorunsuz Entegrasyon
Uygulamalara göz atma, kitap okuma ya da dokunuşta dokunarak yazarak, geleneksel fare ve klavyenin daha üretken beygir gücünü gerektiren bir proje oluşturmak ya da her şeyi aynı anda yapmak, Windows 8.1'i kolaylaştırır. En iyi olanı kullanırsın.

Dokunmatik özellikli PC'lerde, bir fare ve klavyeyle dokunarak yapabileceğiniz şeyleri aynen yapabilirsiniz. Uygulamalar arasında geçiş yapabilir, Başlangıç ​​ekranınızı düzenleyebilir, pan ve zum yapabilirsiniz. Dokunmatik klavyeyle, hareket halindeyken gezinebilir, yazabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz. Kullandığınız uygulamaya bağlı olarak farklı şekillerde çalıştığınız için, Windows 8.1 hangisi sizin için en uygun yöntemi kullanır?

Dokunmatik klavyenin çeşitli ihtiyaçlara göre tasarlanmış iki modu vardır. Büyük düğmelere sahip tam boyutlu bir klavyeden veya ekranın her iki tarafındaki tuşlara ayrılan kullanışlı bir başparmak klavyesinden yararlanın, hareket halindeyken kullanımı daha kolay ve daha rahat hale getirin. Yazarak oturmak ya da etrafta dolaşmak doğal olsun.

Dokunmatik özellikli PC'lerde, klavye düzeni Windows için seçtiğiniz dile otomatik olarak uyarlanır, böylece dil ayarlarınız sadece belirli uygulamalardan ziyade tüm PC için geçerlidir. Yazmak ve tıklamak, kaydırmak ve hafifçe vurmak ya da ikisinin birleşimini yapmak istediğinizde, Windows 8 ile istediğiniz dilde kolayca ve verimli bir şekilde gezinebilir ve çalışabilirsiniz.

Windows 10 ayırmak için unutma

Daha fazla oku

Microsoft'un 64-bit Windows 8.1 OEM Sistem Üreticisi DVD'si Başlat düğmesinin geri dönüşünü getirir. Windows 7'den Başlat Menüsü değil, yine de masaüstüne daha fazla işlevsellik ekler.

Denetim Masası, Ağ Bağlantıları, Görev Yöneticisi ve daha fazlası gibi çeşitli seçenekler içeren bir menüyü açmak için Başlat düğmesine sağ tıklayın. Programlara erişim için, Başlat düğmesine basit bir sol tıklama sizi Windows 8.1'de tanıtılan yeniden tasarlanmış Başlangıç ​​ekranına getirecektir. Burada, karoları tercihinize göre yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla uygulamayı görmenin daha fazla yolu var. Aynı anda birden fazla uygulama görüntülerken, uygulama penceresinin genişliğini ihtiyaçlarınıza göre yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ekran boyutuna ve çözünürlüğüne bağlı olarak, ekranı aynı anda en fazla dört uygulama ile paylaşabilirsiniz. Windows 8.1 ayrıca Başlangıç ​​ekranı yerine doğrudan masaüstü ekranına önyükleme yapmanızı sağlar. Bu, bilgisayarınızı başlattığınız anda çalışmaya hak kazanmanızı sağlar.

Bulut bağlantısı , Windows 8.1'de bulunan bir diğer önemli özelliktir. Sadece bir Microsoft hesabı kurun ve hesabınızın çeşitli yönlerine herhangi bir Windows 8.1 cihazından erişebilir ve bunları yönetebilirsiniz. Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal ağ hesaplarına bağlanarak arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak için Posta ve Mesajlaşma uygulamalarından yararlanın. Dosyalarınızı yüklemek için Microsoft SkyDrive'dan da yararlanabilirsiniz.

Bulut bağlantısıyla birlikte uygulamalar, Windows 8.1'in sezgisel ve özelleştirilebilir bir işletim sistemi olarak tek başına kalmasına yardımcı olur. SkyDrive, Xbox, Video, Müzik, Posta, Takvim, Fotoğraflar, Kişiler, Mesajlaşma ve Okuyucu, Windows 8.1 ile standart olarak gelen uygulamaları oluşturur. Bu uygulamaların her biri, Windows deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

SkyDrive ile Windows 8.1 cihazında neredeyse her yerden dosyalara erişebilirsiniz. Xbox, Video ve Müzik uygulamaları, Xbox 360 da dahil olmak üzere birden fazla cihazda müzik, video ve oyun erişiminizi kolaylaştırmaya yardımcı olan multimedya deneyiminizi geliştirir. Posta, Takvim, Kişiler ve Mesajlaşma uygulamaları sizi korurken arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalmanızı sağlar zamanında. Fotoğraflarınızı herhangi bir Windows 8.1 cihazında görebilmenizi sağlayarak tüm fotoğraflarınızı Fotoğraf uygulamasıyla tek bir yere yerleştirin. Reader uygulaması, PDF, XPS ve OXPS dosya formatlarında çeşitli farklı belgelerin okunmasını mümkün kılar. Bunlar, Windows 8.1'in sağladığı uygulamalardan sadece bazılarıdır.

Bilgisayarınız zaten Windows 8 çalıştırıyorsa, Windows 8.1'i ücretsiz olarak güncellemek için Windows Mağazası'nı ziyaret edebilirsiniz.

Windows Yeniden Düzenlendi

Başlat Düğmesinin Dönüşü
Windows kullanıcılarının birçok isteğinden sonra, Başlat düğmesi, Windows 8.1'de muzaffer dönüşünü yapar. Windows 7'deki selefi ile tam olarak aynı olmayabilir, ancak Başlat düğmesinin iki temel işlevi vardır. Start (Başlat) düğmesine bir sol tıklama sizi canlı fayanslar içeren Windows 8.1 Başlangıç ​​ekranına götürecektir. Başlat düğmesine sağ tıklandığında, Aygıt Yöneticisi, Denetim, Ağ seçenekleri ve daha fazlasına erişebileceğiniz gelişmiş bir menü açılır.

Doğrudan Masaüstüne Önyükleme
Windows 8.1, Windows 8.1 Başlangıç ​​ekranına Windows 8.1 Başlangıç ​​ekranına canlı fayanslarla önyükleme veya Windows 7'nin tanıdık masaüstü ekranına önyükleme seçeneği sunar. Kullanıcılar, isterlerse isterse uygulamayı veya uygulama görünümünü doğrudan yükleyebilirler.

Yeni Başlangıç ​​Ekranı
Yeni Başlangıç ​​ekranı, ilgilendiğiniz tüm bilgileri, kişiler, hava durumu ve takviminizdeki bir sonraki randevu gibi tek bir yerde içerir. Windows 8.1 gerçekten sizindir: web siteleri, çalma listeleri, fotoğraf albümleri, rehber ve favori uygulamalarınız ön ve merkezdir.

Başlangıç ​​ekranınızdaki fayanslar içeriğiyle doludur ve gerçek zamanlı olarak değişip güncellenir, böylece neler olup bittiğini görebilir ve şeylerin üstünde kalırsınız. Birkaç tıklama ile diğer insanlarla paylaşıp bağlantı kurabilir, haberler, spor ve arkadaşlarınızın neler yapacağı gibi konularda gerçek zamanlı güncellemeler alabilirsiniz. Programınızı kontrol edin veya en son hava durumu tahminini alın. Fayanslar hepsini görmek için hızlı bir yoldur. Uygulamaları başlatın, görevler arasında geçiş yapın ve bilgi için arama yapmadan bildirimleri kontrol edin.

Windows 8.1 ayrıca, zaten aşina olduğunuz PC masaüstünü de içerir. Masaüstünde, Windows 7'de kullandığınız ayarların ve özelliklerin hala orada olduğunu göreceksiniz.

Dokunma, Klavye ve Fare: Sorunsuz Entegrasyon
Uygulamalara göz atma, kitap okuma ya da dokunuşta dokunarak yazarak, geleneksel fare ve klavyenin daha üretken beygir gücünü gerektiren bir proje oluşturmak ya da her şeyi aynı anda yapmak, Windows 8.1'i kolaylaştırır. En iyi olanı kullanırsın.

Dokunmatik özellikli PC'lerde, bir fare ve klavyeyle dokunarak yapabileceğiniz şeyleri aynen yapabilirsiniz. Uygulamalar arasında geçiş yapabilir, Başlangıç ​​ekranınızı düzenleyebilir ve kaydırma ve yakınlaştırma yapabilirsiniz. Dokunmatik klavyeyle, hareket halindeyken gezinebilir, yazabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz. Kullandığınız uygulamaya bağlı olarak farklı şekillerde çalıştığınız için, Windows 8.1 hangisi sizin için en uygun yöntemi kullanır?

Dokunmatik klavyenin çeşitli ihtiyaçlara göre tasarlanmış iki modu vardır. Büyük düğmelere sahip tam boyutlu bir klavyeden veya ekranın her iki tarafındaki tuşlara ayrılan kullanışlı bir başparmak klavyesinden yararlanın, hareket halindeyken kullanımı daha kolay ve daha rahat hale getirin. Yazarak oturmak ya da etrafta dolaşmak doğal olsun.

Dokunmatik özellikli PC'lerde, klavye düzeni Windows için seçtiğiniz dile otomatik olarak uyarlanır, böylece dil ayarlarınız sadece belirli uygulamalardan ziyade tüm PC için geçerlidir. Yazmak ve tıklamak, kaydırmak ve hafifçe vurmak ya da ikisinin birleşimini yapmak istediğinizde, Windows 8 ile istediğiniz dilde kolayca ve verimli bir şekilde gezinebilir ve çalışabilirsiniz.

Yenilikçi Dokunma Özellikleri

Sistem komutları için sağdan kaydırın
Uygulamaları değiştirmek için soldan hızlıca kaydırın
Soldan hızlıca kaydırın ve daha önce kullanılmış uygulamaları getirir
Uygulama komutları için alttan veya üst kenardan kaydırın
Bir uygulamayı kapatmak için sürükleyin
Öğrenmek için basılı tutun
Bir eylemi gerçekleştirmek için dokunun
Sürükle kaydır
Yakınlaştırmak için sıkıştırın veya uzatın
Açmak için döndürün

Windows 8 Bulut Bağlantılı

Windows Her Yerde
Oturum açın ve Windows 8.1 cihazınız sizin olsun çünkü kişiselleştirme, masaüstü arkaplanınız ve ayarlarınız burada. İster istediğin şekilde bir kez kursun, ister sık ​​sık değiştirin, yepyeni bir PC'de oturum açtığınızda, Windows'unuzu yapan her şey yanar. Windows 8.1 PC'nizi paylaştığınız herkes kendi Microsoft hesabıyla oturum açarak kendi kişiselleştirilmiş, bulut bağlantılı erişimlerine sahip olabilir.

Bir PC'de bir proje başlatın ve bir diğerini bitirin. Bilgilerinizi saklamak için bulut kullandığınızda, cihazlar arasındaki sınırlar çözülür. Uygulamalarınız, oyunlarınız, müzikleriniz, fotoğraflarınız, dosyalarınız ve ayarlarınız tek bir cihazda depolanmadı çünkü tek bir yerde bulundular: bulut. Windows 8.1 bilgisayarlarınızdan herhangi birinde oturum açın ve tüm öğelerinize neredeyse her yerden erişin

İnsanlarınıza Bağlandı
Tüm arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurmak için Posta ve Mesajlaşma uygulamalarını kullanın. Her yerde, Outlook.com, Messenger, Facebook, Twitter, Gmail veya başka bir serviste kişileriniz varsa, onları bağlamayı seçebilirsiniz. Bağlandıktan sonra, Microsoft hesabınızla PC'nizde oturum açtığınız anda bu kişi uygulamanızda kullanılabilir. Kişiler uygulamasıyla tam bağlantılı bir adres defterine sahip olabilirsiniz.

Dosyalarınıza Bağlı
Microsoft hesabınızda herhangi bir Windows 8.1 cihazından oturum açmanız yeterlidir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dosyalarınız bulutta olduğunda ve Internet bağlantınız olduğunda, Microsoft SkyDrive'daki fotoğraflara ve diğer dosyalara, bilgisayarınızdaki diğer öğelere eriştiğiniz gibi erişebilir ve bunlara web bağlantılı herhangi bir aygıttan erişebilirsiniz.

Bulutta Aile Güvenliği
Microsoft Aile Güvenliği ile, çocuklarınız için hesaplar oluşturabilir, böylece çevrimiçi etkinlikleriyle ilgili endişelenmenize gerek kalmaz. Aile Güvenliği, çocuklarınızın aktivitelerini izleyecek ve ne yaptıklarını size bildirecektir. Hesabınıza bağlanarak, gelen kutunuza haftalık e-posta raporları alabilirsiniz. Web filtrelemesi, zaman sınırları ve uygulama kısıtlamaları da oluşturabilirsiniz.

Windows 8'i PC'nizde çalıştırmak istiyorsanız, şunları yapmanız gerekir:

DVD-ROM sürücüsü

1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) veya 64 bit (x64) işlemci

2 gigabayt (GB) RAM

20 GB boş sabit disk alanı

1366 x 768 ekran çözünürlüğü. WDDM 1.0 veya daha yüksek sürücülü DirectX 9 grafik aygıtı

Baktıgın icin tesekkürler!

İletişim bilgileri
Shenzhen Tonghe Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin